• تاریخ: 2020-09-30
  • شناسه خبر: 30204
  • 44 بازدید

نماز جمعه این هفته در همه شهرهای استان گلستان به جز بندرگز اقامه می‌شود

ارکین نیوز-شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد نماز جمعه ۱۱ مهرماه در همه شهرهای استان به جز شهرستان بندرگز اقامه می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان در ...

ارکین نیوز-شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد نماز جمعه ۱۱ مهرماه در همه شهرهای استان به جز شهرستان بندرگز اقامه می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد نماز جمعه ۱۱ مهرماه در همه شهرهای استان به غیر از شهرستان بندرگز اقامه می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است که با توجه به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان، نماز جمعه این هفته در شهرهای سفید و زرد استان به غیر از بندرگز اقامه می‌شود.

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان از نمازگزاران خواسته تا وسایل شخصی از جمله مهر، جانماز و بانوان چادرنماز به همراه داشته باشند، ماسک بزنند و پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری را رعایت کنند.

براساس اعلام ستاد استانی مقابله با کرونا اکنون ۶ شهرستان در وضعیت سفید، ۷ شهرستان در وضعیت زرد و یک شهرستان ( بندرگز) در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.