• تاریخ: 2020-12-10
  • شناسه خبر: 30419
  • 86 بازدید

نمازجمعه این هفته در گلستان اقامه نمی‌شود

ارکین نیوز- شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد نماز جمعه ۲۱ آذرماه با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در استان اقامه نمی‌شود.   به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان ب ...

ارکین نیوز- شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد نماز جمعه ۲۱ آذرماه با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در استان اقامه نمی‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد نماز جمعه این هفته ۲۱ آذرماه به علت شرایط قرمز کرونایی در هیچ نقطه‌ای از استان اقامه نمی‌شود.

براساس این اطلاعیه این تصمیم طبق نظر دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان و پس از بررسی آخرین وضعیت شیوع کرونا گرفته شده است.

طبق آخرین اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان ۹ شهرستان از جمله گرگان و گنبدکاووس در وضعیت قرمز و ۵ شهرستان دیگر نیز در وضعیت نارنجی و هشدار قرار دارند.

در روزهای اخیر به رغم کاهش جزئی تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان اما تعداد فوت شدگان همچنان دو رقمی و رو به افزایش است.

همچنین براساس آخرین آمار و اطلاعات، نیمی از افرادی که در بخش‌های ویژه تحت مراقبت هستند، کاملا بدحال هستند و در این بین بیش از نیمی از مبتلایان به کرونا در استان بالای ۵۵ سال سن دارند.