• تاریخ: 2019-02-21
  • شناسه خبر: 28206
  • 377 بازدید

نقش موثر مرکز تشخیص بیماری‌های اسب آق قلا برای کشور

ارکین نیوز-معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور گفت: مرکز تشخیص بیماری‌های اسب در آق قلا در ارائه خدمات مردم بسیار کمک کننده است. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، رضاییان زاده معاون تشخیص درمان سازمان ...

ارکین نیوز-معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور گفت: مرکز تشخیص بیماری‌های اسب در آق قلا در ارائه خدمات مردم بسیار کمک کننده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، رضاییان زاده معاون تشخیص درمان سازمان دامپزشکی کشور در سفر به گلستان ضمن بازدید از مراکز بخش خصوصی و دامپزشکی استان گفت: سازمان دامپزشکی کشور از جمله دستگاه‌هایی است که بخش اعظم فعالیت‌های قابل واگذاری خود مانند دارو و درمان را به بخش خصوصی واگذار کرده است.

وی گفت: برای احداث و راه اندازی بیمارستان‌های دامپزشکی با همکاری نظام دامپزشکی در حال صدور دستورالعمل‌هایی هستیم.

رضاییان زاده افزود: با افزایش خدمات دامپزشکی در قالب بیمارستان علاوه بر ارائه خدمات آسان به مردم اشتغالزایی مناسبی را نیز در بخش خواهیم داشت.

وی در بازدید از طرح در حال تکمیل مرکز تشخیص بیماری‌های اسب کشور در آق قلا گفت: وجود این مرکز در گلستان با دارا بودن پتانسیل بالا در امر پرورش اسب و با دارا بودن سه پیست اسب دوانی می‌تواند در جهت تسهیل ارائه خدمات به مردم منطقه و کشور بسیار کمک کننده خواهد بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست