• تاریخ: 2019-07-05
  • شناسه خبر: 28652
  • 84 بازدید

نصیبی:۲۰ جشنواره فرهنگ و اقتصاد “امید” با اولویت روستاهای آسیب دیده در گلستان اجرا خواهد شد

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان اظهار کرد: ۱۰۰ پروژه عمرانی جدید در روستاهای استان اجرا خواهد شد و همچنین تلاش داریم ۲۰ جشنواره فرهنگ و اقتصاد “امید” با اولویت روستاهای آسیب دیده از ب ...

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان اظهار کرد: ۱۰۰ پروژه عمرانی جدید در روستاهای استان اجرا خواهد شد و همچنین تلاش داریم ۲۰ جشنواره فرهنگ و اقتصاد “امید” با اولویت روستاهای آسیب دیده از بحران سیل و رانش اخیر در گلستان را اجرایی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، علی نصیبی در نشست هماهنگی اجرای پروژه های مذکور تصریح کرد: اعتبار این پروژه ها از محل کمک ویژه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به ۱۰۰ دهیاری استان و با توجه به پیگیری اخیر استاندار گلستان و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تامین شده است.

وی افزود: در سال جاری، اعتبارات دهیاری های گلستان نسبت به سال ۹۷ دو برابر شده و انتظار است دهیاری ها براساس تعامل قانونی با شوراها، نسبت به هزینه کرد مناسب کمکهای دولتی و درآمدهای محلی، در چهارچوب قانون و بودجه مصوب و براساس نیازهای ضروری روستا و با رویکرد خلاقانه، با اولویت اجرای پروژه های عمرانی ضروری، زیباسازی روستاها، گسترش فضای سبز، و … اقدام کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست