• تاریخ: 2020-04-30
  • شناسه خبر: 29701
  • 181 بازدید

نصیبی: یکسال و نیم گذشته ۴۲۰میلیارد تومان تسهیلات برای ۵۷۰۰واحد تولیدی گلستان پرداخت شد

تانی کاظمی پور-مدیرکل امورروستایی و شوراها استانداری گلستان با اشاره به اینکه دولت در یکسال و نیم گذشته ۴۲۰ میلیاردتومان تسهیلات باسود۴و۶ درصد برای راه اندازی ۵۷۰۰واحد تولیدی پرداخت کرده،گفت:براساس آمار سازمان مدیریت و ب ...

تانی کاظمی پور-مدیرکل امورروستایی و شوراها استانداری گلستان با اشاره به اینکه دولت در یکسال و نیم گذشته ۴۲۰ میلیاردتومان تسهیلات باسود۴و۶ درصد برای راه اندازی ۵۷۰۰واحد تولیدی پرداخت کرده،گفت:براساس آمار سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، در سال گذشته ۳۶/۶۰درصد پروژه های گلستان در روستاها اجرا شده که براساس رقم ریالی شامل ۵۱ درصد پروژه های استان است.

علی نصیبی با تاکید بر اینکه در سال ۹۷ تعداد ۳۰۷۴ پروانه ساختمان توسط دهیاری ها صادر شده است ،افزود: این رقم در مشابه سال ۹۸ به ۱۰۹۰۴ پروانه رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه در سال ۹۷ کمک دولت به دهیاریهای استان ۳۵ میلیارد و ۹۸۲ میلیون تومان است،گفت:باتوجه به محدودیت های مالی دولت این رقم در سال ۹۸ با رشد ۱۲۹ درصدی به ۸۲ میلیارد و ۲۶۳ میلیون تومان رسیده است..

مکدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان با اشاره به اینکه ۴۸ میلیارد تومان از محل ماده ۱۰حوادث جهت آسفالت و بهسازی معابر روستاهای سیلزده اختصاص یافت، افزود:۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیز در اختیار بنیاد مسکن استان جهت بهسازی معابر روستایی گذاشته شد.

علی نصیبی با بیان اینکه در سال ۹۷ جهت آموزش دهیاران و روسای محترم شوراها ۱۱و ۳ دوره آموزشی برگزار گردید،تصریح کرد: در سال ۹۸ نیز با همکاری سازمان همیاریها و شهرداری ها ۱۲ دوره ویژه دهیاران و ۳ دوره ویژه اعضای محترم شوراها در ۱۷ منطقه استان برگزار گردید که باعث کسب رتبه اول دفتر روستایی و شوراها در امر آموزش در کشور شد.

وی در پایان ضمن تقدیر از دکتر حق شناس استاندار محترم و مهندس غراوی معاون محترم عمرانی استان ابراز امیدواری کرد در کنار هم و دست در دست هم، متحد و منسجم در راستای آبادانی استان گام برداریم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست