• تاریخ: 2019-08-03
  • شناسه خبر: 28835
  • 53 بازدید

نصیبی:۴۰ میلیاردتومان تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان گلستانی پرداخت می‌شود

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: حدود ۴۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی ویژه روستاییان به استان ابلاغ شده است. علی نصیبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: گلستان در طرح اشتغال روستایی و ...

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: حدود ۴۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی ویژه روستاییان به استان ابلاغ شده است.

علی نصیبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: گلستان در طرح اشتغال روستایی و عشایری یکی از استان‌های برتر در کشور بوده و تاکنون ۳۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های اقتصادی در این بخش پرداخت شده است.

وی افزود: با تکمیل و بهره‌برداری از این طرح‌ها زمینه اشتغال ۶ هزار و ۶۰۴ نفر در استان فراهم خواهد شد.

مدیر امور روستایی و شوراهای استاداری با اشاره به تسهیلات اشتغالزایی در قالب تفاهم‌نامه‌های مختلف گفت: در تفاهم‌نامه سه جانبه معاونت روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، بنیاد مستضعفان و بانک سینا سال گذشته ۲۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به استان اختصاص پیدا کرد.

وی با بیان اینکه بنیاد مستضعفان و معاونت روستایی ریاست جمهوری هرکدام ۵ درصد از سود تسهیلات را پرداخت می‌کنند، اظهارداشت: سود تسهیلات برای روستاییان ۸ درصد محاسبه می‌شود.

نصیبی افزود: از سهمیه ابلاغی سال گذشته به استان ۲۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان طرح مصوب و انعقاد قرارداد آنها با بانک انجام شده است که تحقق ۹۹ درصدی در این بخش داریم.

وی گفت: خردادماه امسال نیز ۱۰ میلیارد تومان سهمیه جدید به استان ابلاغ شد و هفته گذشته نیز ۲۹ میلیارد و ۹۱۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی ویژه روستاییان به استان ابلاغ شده است.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گفت: ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به طرح‌های اشتغالزا در روستاها پرداخت شد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست