• تاریخ: 2018-04-26
  • شناسه خبر: 25988
  • 178 بازدید

نصیبی:نشست بخشداران استان و کارگاه های آموزشی هرماه به میزبانی شهرستان های گلستان برگزار می شود

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان گفت:بنا داریم نشست های بخشداران استان و کارگاه های آموزشی را در فاصله زمانی هر ۱۵ روز تا یک ماه، به میزبانی شهرستان های مختلف استان برگزار نماییم. به گزارش ارکین ن ...

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان گفت:بنا داریم نشست های بخشداران استان و کارگاه های آموزشی را در فاصله زمانی هر ۱۵ روز تا یک ماه، به میزبانی شهرستان های مختلف استان برگزار نماییم.

به گزارش ارکین نیوز،علی نصیبی در نشست ماهانه و گردهمایی آموزشی بخشداران استان در مینودشت گفت: این نشستها علاوه بر آشنایی با اقدامات و ابتکارات صورت گرفته در زمینه توسعه روستاهای هر شهرستان، از حضور مدیران استانی مرتبط در جلسات بهره مند شده و علاوه بر آن به دیدار کارآفرینان موفق اقتصادی هر شهرستان رفته تا ضمن ارج نهادن به فرهنگ کار و کارآفرینی، از تجارب و ابتکارات آنان مطلع شویم.

وی ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در سال۹۶تصریح کرد:تقدیر از بخشداران به جهت فعالیت مطلوب در حوزه گردشگری روستایی طی نوروز سال جاری و تببین برنامه های سال۹۷ از دیگر برنامه های این نشست بود.

سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هم ضمن تشریح قانون توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری، به بیان انتظارات از بخشداران جهت استفاده از فرصت پیش آمده مبنی بر پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به طرح های اقتصادی واجد شرایط روستایی و عشایری از منابع صندوق توسعه ملی پرداخت.

محسن سمیعی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند نیز در سخنان خود ضمن تشریح رویکردهای جدید سازمان مذکور، به برنامه های سال ۹۷ در زمینه های مرتبط با مدیریت پسماند استان و انتظارات از بخشداران پرداخت.

لازم به ذکر است که در این بازدید بخشداران استان در مجموعه کشاورزی، دامداری، گردشگری و صنایع تبدیلی تکمیلی فرشباف که به زودی کلیه تولیدات خود را با برند بسکی عرضه خواهد کرد حضور یافته و ضمن بازدید از بخش های مختلف مجموعه مذکور که طی سال های گذشته رتبه های برتر کارآفرینی در حوزه ملی را کسب کرده، پای صحبت های فرشباف مدیر مجموعه و بیان تجارب و ایده ها و نیز چالش ها و زمینه های کارآفرینی روستایی نشستند/روستاییان گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست