• تاریخ: 2019-02-17
  • شناسه خبر: 28176
  • 122 بازدید

نصیبی:روستاهای گلستان برای ایام نوروز زیباسازی می‌شوند

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: روستاهای گلستان برای ایام نوروز پاکسازی و زیباسازی می‌شوند. علی نصیبی ظهر یکشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان، اظهار کرد: ۹۰۷ روستای استان گلست ...

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: روستاهای گلستان برای ایام نوروز پاکسازی و زیباسازی می‌شوند.

علی نصیبی ظهر یکشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان، اظهار کرد: ۹۰۷ روستای استان گلستان دارای دهیاری هستند و باید در این روستاها ستاد نوروزی تشکیل دهیم.

وی افزود: برای ایام نوروز در نظر داریم از ۱۵ اسفند ماه پاکسازی و زیباسازی روستاهای استان گلستان را به مدت یک هفته آغاز کنیم.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان با بیان اینکه نوروزگاه‌های روستایی در استان ایجاد می‌شود، گفت: پس از جلساتی که با مدیران اداره کل میراث فرهنگی داشتیم قرار بر این شد تا فرمانداران نوروزگاه‌های روستایی را با مدیریت بخشداران در ایام نوروز ایجاد کنند.

نصیبی تصریح کرد: ۳۵ جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستا در نوروزگاه‌ها و روستاهای دارای جاذبه استان برگزار می‌شود و گروه‌های فرهنگی و هنری هم برنامه اجرا خواهند کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در ایام نوروز استان گلستان را بیش از پیش به گردشگران معرفی کنیم/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست