• تاریخ: 2018-09-29
  • شناسه خبر: 27136
  • 144 بازدید

نصیبی:دفتر روستایی استانداری گلستان رتبه برتر را در کشور کسب کرد

ارکین نیوز:مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان از کسب رتبه برتر دفتر روستایی استانداری گلستان در ارزیابی جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور خبر داد. علی نصیبی اظهار کرد: سازمان شهرداری ها و دهیاری ...

ارکین نیوز:مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان از کسب رتبه برتر دفتر روستایی استانداری گلستان در ارزیابی جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور خبر داد.

علی نصیبی اظهار کرد: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در بازه های زمانی مشخص دفاتر روستایی و شوراهای استان های مختلف را مورد ارزیابی قرار می دهد.

وی افزود: این کار براساس ۳۸ آیتم که مربوط به فعالیت دهیاری ها و شوراهای اسلامی و اقداماتی در راستای توسعه روستا است، انجام می شود.

نصیبی ادامه داد: در آخرین ارزیابی انجام شده که در مهرماه صورت گرفته دفتر امور روستایی استانداری گلستان در زمره پنج استان برتر کشور قرار گرفت.

وی با بیان این که در ارزیابی قبلی هم دفتر امور روستایی استان همین رتبه را کسب کرده بود، گفت: همچنین از طرف معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری هر سه ماه یک بار گزارش پروژه های عمرانی روستایی استان ها ارزیابی می شود.

نصیبی تصریح کرد: در آخرین ارزیابی انجام شده که گزارش سه ماهه اول سال است گزارش استان گلستان رتبه دوم را در کشور کسب کرد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست