• تاریخ: 2020-03-04
  • شناسه خبر: 29561
  • 154 بازدید

نصیبی:اجرای بیش از ۱۶۰۰ عملیات محلول پاشی در روستاهای گلستان

ارکین نیوز- مدیرکل امورروستایی و شوراها استانداری گلستان گفت: مرحله دوم محلول پاشی و ضدعفونی روستاهای گلستان در حال انجام است. علی نصیبی افزود:مرحله دوم محلول پاشی و ضدعفونی روستاهای استان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرون ...

ارکین نیوز- مدیرکل امورروستایی و شوراها استانداری گلستان گفت: مرحله دوم محلول پاشی و ضدعفونی روستاهای گلستان در حال انجام است.

علی نصیبی افزود:مرحله دوم محلول پاشی و ضدعفونی روستاهای استان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از سوی دهیاری ها و با همکاری سایر نهادها در حال انجام است.

وی اظهار داشت:برآورد آن دفتر اجرای بیش از ۱۶۰۰ عملیات ضدعفونی در روستاها تا چهارشنبه شب می باشد‌.

مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گفت: در تعداد معدودی از روستاها، عملیات محلول پاشی با تعلل در حال پیگیری بود که به صورت مکتوب تذکر لازم ارائه شد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی صورت گرفته از سوی بخشداری ها و اقدام دهیاری ها با همکاری شوراها، نیروهای جهادی و مردمی، کشاورزان، نیروهای بسیجی، پرسنل شبکه بهداشت و درمان، خیرین و … به گونه ای است که عملیات به صورت مستمر تا رفع مشکل ادامه یابد.

علی نصیبی گفت: علاوه بر محلول پاشی و ضدعفونی روستاها، دهیاری ها با نصب بنر و توزیع بروشور و اعلام پیامهای بهداشتی از طریق بلندگو اطلاع رسانی لازم را به مردم داشته و بعضا با کمک خیرین به توزیع پک های بهداشتی مشتمل بر ماسک و شوینده بین مردم اقدام کرده اند.

مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری خاطرنشان کرد: دهیاران و شوراهای روستایی، تلاشگران گمنامی هستند که در عمده رویدادها خالصانه در میدان بوده و توجه به ظرفیت آنها در کنار سایر نهادها میتواند در بسیاری از امور گره گشا باشد.
Golestanroosta

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست