• تاریخ: 2018-09-25
  • شناسه خبر: 27102
  • 172 بازدید

نصب دوربین کنترل ترافیک در چهار راه شهید بهشتی و خرمشهر آق قلا

ارکین نیوز-“امانگلدی ضمیر”از نصب دوربین کنترل ترافیک در چهار راه شهید بهشتی و خرمشهر شهر آق قلا در هفته آتی خبر داد. صبح امروز سه شنبه سوم مهر ماه،”امانگلدی ضمیر”فرماندار به همراه”سرهنگ مجید ...

ارکین نیوز-“امانگلدی ضمیر”از نصب دوربین کنترل ترافیک در چهار راه شهید بهشتی و خرمشهر شهر آق قلا در هفته آتی خبر داد.

صبح امروز سه شنبه سوم مهر ماه،”امانگلدی ضمیر”فرماندار به همراه”سرهنگ مجید زائری”فرمانده انتظامی و “اماندردی کلته”شهردار آق قلا با حضور در مقر راهنمایی و رانندگی با”سرهنگ حمیدرضا رایج”رئیس پلیس راهور این شهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر” در این دیدار ضمن بازدید قستمهای مختلف پلیس راهور،از تلاشهای شبانه روزی عوامل انتظامی در برقرای نظم و امنیت شهرستان تشکر و قدردانی کرد و افزود:نیروی انتظامی با جدید و تلاش در تمام شرایط سخت و زمانهای مختلف به دنبال نظم و امنیت در جامعه است و برای تحقق این مهم وظیفه سنگینی برعهده دارند .

فرماندار شهرستان آق قلا از کاهش ۵۰ درصدی تصادفات منجر به فوت و همچنین نصب ۲ دوربین کنترل ترافیک در هفته آتی خبر داد و گفت:با تخصیص اعتبار و هماهنگی بعمل آمده نیروی انتظامی با شهرداری آق قلا،این دوربینها در چهار راه شهید بهشتی”بخشداری”و همچنین چهار راه خرمشهر نصب خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست