• تاریخ: 2019-01-10
  • شناسه خبر: 27823
  • 159 بازدید

نشست صمیمی فرماندار با اعضای تیم فوتبال استیل البرز شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-اعضای تیم فوتبال استیل البرز آق قلا در سالن اجتماعات فرمانداری با فرماندار شهرستان دیدار کردند. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در این نشست صمیمی، فرماندار شهرستان آق قلا ضمن بیان مطالبی در مورد اهمیت و جایگاه ورز ...

ارکین نیوز-اعضای تیم فوتبال استیل البرز آق قلا در سالن اجتماعات فرمانداری با فرماندار شهرستان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در این نشست صمیمی، فرماندار شهرستان آق قلا ضمن بیان مطالبی در مورد اهمیت و جایگاه ورزش و بر شمردن فرصت ها و ظرفیت های موجود در حوزه ورزش و جوانان شهرستان ، خواستار توجه ویژه مسئولان استانی و شهرستانی در جهت رفع مشکلات و موانع تیم فوتبال استیل البرز این شهرستان شد.

وی توجه به ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان همه اقشار جامعه را لازم و ضروری دانست و یاد آور شد: ورزش مایه پرهیز از بیکاری،مبارزه با کسالت و تنبلی،افزایش توانایی های جسمی و روحی،شجاعت،سلامت جسمانی و فکری و نیز وسیله ای برای جمع گرایی و اجتماعی شدن است.
photo_2019-01-10_18-49-28
ضمیر با اشاره به اینکه آق قلا ظرفیت خوبی در ورزش اق قلا بخصوص فوتبال در سطح کشور دارد، افزود:سال بعد هزینه ایاب ذهاب اعزام تیم فوتبال استیل البرز این شهر تامین می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا همچنین به بعضی از دغدغه های این تیم اشاره ای کرد و گفت:مشکلات مطرح شده بازیکنان این تیم در اسرع وقت رسیدگی و تسهیل خواهد شد.
photo_2019-01-10_18-50-02
در پایان این نشست با اهدای جوایزی از سوی فرماندار شهرستان آق قلا از اعضای تیم فوتبال استیل البرز این شهرستان تقدیر بعمل آمد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست