• تاریخ: 2018-09-03
  • شناسه خبر: 26973
  • 161 بازدید

نسخه الکترونیک در «سیستم ناب» آق قلا رونمایی شد

ارکین نیوز-نسخه الکترونیک در سیستم «ناب» شهرستان آق قلا با حضور معاون سازمان بیمه سلامت ایران رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان، نسخه الکترونیک برای بیمار در «سیستم ناب» شهرستان آق قلا با ح ...

ارکین نیوز-نسخه الکترونیک در سیستم «ناب» شهرستان آق قلا با حضور معاون سازمان بیمه سلامت ایران رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان، نسخه الکترونیک برای بیمار در «سیستم ناب» شهرستان آق قلا با حضور معاون سازمان بیمه سلامت ایران رونمایی شد.

در این مراسم سید مرتضی ادیانی، معاون سازمان بیمه سلامت، از فعالیت بیش از ۶ هزار پزشک خانواده در سطح کشور خبر داد و اظهار کرد: طی یک سال گذشته اجرای طرح نظام ارجاع الکترونیکی به صورت پایلوت برای ۱۰ استان کشور پیشنهاد شد که گلستان هم جزو این استان ها بود.

وی با بیان اینکه طرح نظام ارجاع الکترونیک یکی از شاه کلید های نظام سلامت است، افزود: در اجرای این طرح هر بیمار یک متولی دارد و مسیر درمان برای آن مشخص است که با انجام آن هزینه ها مدیریت می شود.

معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در جامعه ای که تقارن اطلاعاتی وجود ندارد یعنی اطلاعات در بین پزشکان یکسان نیست، نظام ارجاع می تواند به بهبود وضعیت موجود کمک کند تا مسیر سلامت بهینه شود.

وی با اشاره به اینکه نظام ارجاع در سال های نخست هزینه ها را شفاف کرد، خاطرنشان کرد: مدیریت هزینه ها از اهداف اجرای این طرح است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست