• تاریخ: 2020-09-10
  • شناسه خبر: 30122
  • 134 بازدید

بازی اول و شکست تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس

ارکین نیوز-تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در نخستین مسابقه خود در لیگ برتر والیبال کشور در برابر تیم «شهداب یزد» با نتیجه سه بر یک شکست خورد. مسابقات لیگ برتر والیبال کشور امروز و با هفت دیدار در شهرهای مختلف آغاز شد که ع ...

ارکین نیوز-تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در نخستین مسابقه خود در لیگ برتر والیبال کشور در برابر تیم «شهداب یزد» با نتیجه سه بر یک شکست خورد.

مسابقات لیگ برتر والیبال کشور امروز و با هفت دیدار در شهرهای مختلف آغاز شد که عصر امروز نخستین دیدار تیم «شهرداری گنبدکاووس» در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر والیبال کشور در برابر «شهداب یزد» در ورزشگاه المپیک شهر گنبدکاووس بدون تماشاگر و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله ضدعفونی و تب سنجی بازیکنان برگزار شد.

در این دیدار که از ساعت ۱۶ عصر با سوت «علیرضا قریب» به عنوان داور اول این دیدار آغاز شد تیم شهداب یزد که از دو بازیکن گنبدی یعنی «میکائیل تاجر» و «سلیم چپرلی» بهره می‌برد، میهمان شهرداری گنبدکاووس بود توانست در یک بازی نزدیک و فشرده این تیم را با نتیجه سه بر یک شکست داده و نخستین پیروزی را برای خود دشت کرد و توپچی‌های گنبدی را در شهر خود ناچار به تعظیم کرد.

این دیدار با بازی بسیار خوب جوانان گنبدی آغاز شد به شکلی که دست اول بازی را تیم جوان شهرداری گنبدکاووس با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود خود به پایان برساند اما هیجان‌زدگی و عدم کنترل احساسات جوانانی که بعضا برای نخستین بار در یک مسابقه رسمی شرکت می‌کردند باعث شد تا تیم شهداب یزد سه دست متوالی را با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۶ بر ۲۴ برده و امتیاز کامل این مسابقه را برای خود رقم بزند.

گفتنی است قاسمعلی برزمینی مدیرکل ورزش و جوانان، عیسی سنگدوینی رئیس هیئت والیبال استان گلستان، اعضای شورای شهر و رئیس اداره ورزش گنبدکاووس از جایگاه ویژه این مسابقه را تماشا کردند/فارس