• تاریخ: 2018-12-14
  • شناسه خبر: 27553
  • 150 بازدید

نتایج هفته قهرمانی کورس سوارکاری در آق قلا

ارکین نیوز-قهرمانان کورس سوارکاری پاییزه مشخص شدند. ایگدری دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، گفت: هفته پایانی مسابقات کورس اسبدوانی آق قلا با ۸۴ راس اسب از ...

ارکین نیوز-قهرمانان کورس سوارکاری پاییزه مشخص شدند.

ایگدری دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، گفت: هفته پایانی مسابقات کورس اسبدوانی آق قلا با ۸۴ راس اسب از نژاد‌های دوخون و ترکمن و تروبرد برگزار شد.

حکیم ایگدری گفت: برندگان این رقابت‌ها در دور اول تکین دو با چابکسواری نور محمد بهادر،در دور دوم اورتگا با چابکسواری آق اویلی بشگرد و دور سوم سوژه با چابکسواری آق اویلی بشگرد بودند.

وی افزود: همچنین در دور چهارم رپ لیدی با چابکسواری یاسر جرجانی و دور پنجم ماریل با چابکسواری نور محمد بهادر در مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

ایگدری گفت: در دور ششم برند با چابکسواری آق اویلی بشگرد ، در دور هفتم نورای با چابکسواری مصطفی کلته و در دور هشتم اوزان با چابکسواری یاسر جرجانی به برتری رسیدند.

این مسابقات در مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا برگزار و به افراد برتر یک صد و دوازده میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جایزه نقدیاهدا شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست