• تاریخ: 2018-09-10
  • شناسه خبر: 27014
  • 183 بازدید

ناصر پنق: اشتباه مربی مدال را از ما گرفت/ سپک تاکرا به مربی خارجی نیاز دارد

ارکین نیوز-بازیکن گلستانی تیم ملی سپک تاکرای ایران گفت: اشتباهات کادر فنی موجب از دست دادن مدال سپک تاکرای ایران در بازی‌های آسیایی شد و باید از مربی خارجی استفاده می‌کردیم. به گزارش خبرنگار مهر، ناصر پنق شامگاه یکشنبه د ...

ارکین نیوز-بازیکن گلستانی تیم ملی سپک تاکرای ایران گفت: اشتباهات کادر فنی موجب از دست دادن مدال سپک تاکرای ایران در بازی‌های آسیایی شد و باید از مربی خارجی استفاده می‌کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر پنق شامگاه یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به کسب عنوان پنجم تیم ملی سپک تاکرا در بازی‌های آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: بازی‌های آسیایی میدان بسیار بزرگی بود و با وجود قرعه خوبی که داشتیم از کسب مدال باز ماندیم.

وی افزود: تیم‌های خارجی اردوهای هشت ماهه برای حضور در بازی‌های آسیایی پشت سر گذاشتند اما وزیر ورزش دستور دادند هیچ تیمی به اردوی خارجی نرود و ما هم در ایران تمرین کردیم.

وی ادامه داد: این در حالی بود که برخی تیم‌های ملی مانند شمشیربازی و کبدی برای حضور در بازی‌های آسیایی به اردوهای خارجی رفتند اما این اجازه به ما داده نشد.

شغل و پاداش‌ها را از دست دادیم

بازیکن گلستانی تیم ملی سپک تاکرا ایران به دلایل ناکامی در بازی‌های آسیایی اشاره کرد و گفت: در اردوهای آماده سازی بیشتر روی بدنسازی کار می‌کردیم و برنامه کمتری برای تمرینات تاکتیکی و تکنیکی داشتیم.

پنق تصریح کرد: برای مسابقات چهار نفره هیچ برنامه‌ای نداشتیم در حالی که تمام تیم‌ها با برنامه در این رقابت‌ها حضور یافته بودند و نمی‌دانم به چه دلیل در این بخش به من بازی ندادند.

وی بیان کرد: در بازی‌های آسیایی به ما ثابت شد که علم و دانش مربیان داخلی در سپک تاکرا ایران جوابگو نیست و باید از مربی خارجی استفاده می‌کردیم زیرا اشتباهات تاکتیکی زیاد و همچنین اشتباه در ترکیب موجب شد تا حتی مدال برنز را هم از دست بدهیم.

پنق خاطرنشان کرد: این مسابقات فرصتی بود تا شرایط زندگی‌مان مساعد شود اما با از دست دادن مدال، شغل و پاداش‌ها را هم از دست دادیم.

وی یادآور شد: من ۲۶ ساله هستم و مشخص نیست چهار سال آینده چه اتفاقاتی رخ دهد، در حال حاضر از نظر روحی شرایط خوبی ندارم و از دست دادن مدال ضربه بزرگی به من زد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست