• تاریخ: 2016-07-31
  • شناسه خبر: 19663
  • 476 بازدید

میکاییل تاجر با بی مهری ها لژیونر شد

ارکین نیوز-میکائیل تاجر ستاره گنبدی والیبال ایران بعد از سال‌ها بازی در لیگ داخلی و اردوهای تیم‌ملی هیچ وقت راه به ترکیب اصلی پیدا نکرد و برای سال جدید تصمیم گرفت لژیونر شود. به گزارش “ورزش سه”، تیم‌ملی والیب ...

ارکین نیوز-میکائیل تاجر ستاره گنبدی والیبال ایران بعد از سال‌ها بازی در لیگ داخلی و اردوهای تیم‌ملی هیچ وقت راه به ترکیب اصلی پیدا نکرد و برای سال جدید تصمیم گرفت لژیونر شود.

به گزارش “ورزش سه”، تیم‌ملی والیبال ایران هم اکنون در ریو به سر می‌برد تا با چند بازی تدارکاتی و انجام تمرینات در محل مسابقات خود را با شرایط محلی وفق دهد. اما در داخل ایران اتفاق مهمی افتاد، جایی که یکی از بهترین والیبالیست‌های ترکمن تصمیم گرفت تا به ترکیه برود تا بازی خود در لیگ این کشور پیگیری کند.

میکائیل تاجر بعد از سال‌ها درخشش در لیگ ایران و اردوهای تیم‌ملی هیچ وقت نتوانست پیراهن ملی را برتن کند. با اینکه امسال هم شهرام محمودی و هم امیر غفور که هم پست‌های او در تیم‌ملی هستند با مصدومیت‌های شدید روبه‌رو بوده‌اند، اما سرمربی تصمیم گرفت تا یک بازیکن را در پست غیرتخصصی جایگزین آن دو کند تا اینکه تاجر به تیم‌ملی بیاید.

با این حال او که با تیم شهرداری تبریز قرارداد داشت و ۲ سال در این تیم فوق‌العاده درخشیده بود، راهی لیگ ترکیه شد تا برای مدتی در ایران نباشد. میکائیل تاجر درباره این تصمیمش گفت: «نمی‌خواهم درباره اینکه به تیم‌ملی دعوت نشده‌ام اظهارنظر کنم ولی همه دوست دارند پیراهن تیم‌ملی را بپوشند و برای کشورشان افتخار کسب کنند؛ من هم همین‌طور. بنا به دلایل شخصی تصمیم گرفتم امسال را در لیگ ایران بازی نکنم و سال‌ها بود پیشنهاداتی از چند کشور داشتم. اما امسال دیگر رفتنی شدم و امیدوارم سال آینده اتفاقات بهتری رخ بدهد. در حال حاضر فقط برای دوستانم در تیم‌ملی و والیبال ایران آرزوی موفقیت می‌کنم.»

  • والیبالیستها - 2016-08-01 در 11:25 ق.ظ

    واقعا بی مهری شده //به تیم ملی هم که دعوت شد زود خطش زدند//حقشو خوردند//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست