• تاریخ: 2019-08-31
  • شناسه خبر: 28981
  • 78 بازدید

میز خدمت مسئولان آق قلا در مصلی نماز جمعه برگزار شد

ارکین نیوز-به مناسبت گرامیداشت هفته دولت،میز خدمت با حضور “امیر شیر توماج”فرماندار و مسئولین دستگاههای اجرایی در مصلی شهر آق قلا برگزار شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت هفته دولت و روابط عمومی فر ...

ارکین نیوز-به مناسبت گرامیداشت هفته دولت،میز خدمت با حضور “امیر شیر توماج”فرماندار و مسئولین دستگاههای اجرایی در مصلی شهر آق قلا برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت هفته دولت و روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،عصر امروز جمعه هشتم شهریور ماه،همزمان با سالروز شهادت”رجایی و باهنر”و روز مبارزه با تروریسم و در آخرین روز از بزرگداشت هفته دولت،با حضور”امیر شیر توماج”فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی،میز خدمت و دیدار چهره به چهره مردم با مسئولین در مصلی شهر آق قلا برگزار شد.

در این دیدار چهره به چهره که مدیران شبکه های زیرساخت توزیع نیروی برق٬آب،گاز و مخابرات٬بنیاد مسکن انقلاب اسلامی،جهاد کشاورزی،نهادهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره)و بهزیستی و سایر مسئولین حضور داشتند٬مردم شهر آق قلا مسائل و مشکلات خود را که اکثرا مرتبط با موضوعات سیل بود بصورت چهره به چهره با”امیر شیر توماج”فرماندار و مسئولین دستگاههای اجرایی بیان کردند و نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا،دستورات لازم را به مدیران مرتبط صادر کرد.

“امیر شیر توماج”در حاشیه این برنامه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرستان هدف از برگزاری میز خدمت و دیدار چهره به چهره با مردم٬احصاء مسائل و مشکلات شهروندان بیان کرد و گفت:حضور مسئولین در میان مردم از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

فرماندار شهرستان آق قلا خدمت رسانی بیشتر به مردم و حضور مسئولین در میان مردم را از تاکیدات دولت”تدبیر و امید”بیان کرد و افزود:بزرگترین سرمایه هر حکومتی،رضایت مندی مردم است و حضور مسئولین در بین مردم از تاکیدات دولت دوزادهم بوده،زیرا که فلسفه وجودی مسئولان در این نظام،خدمت به خلق خدا و جلب رضایت الهی است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست