• تاریخ: 2020-02-12
  • شناسه خبر: 29514
  • 271 بازدید

میزبانی مسابقات والیبال باشگاههای دسته دوم کشور از آق قلا پرید/هیات استان پاسخگوباشد

ارکین نیوز-مرحله اول مسابقات والیبال لیگ دسته دوم باشگاههای کشور در منطقه شمال شرق ایران با حضور پنج تیم در شهرستان آق قلا به میزبانی تیم والیبال میدان این شهرستان برگزار شد وبا قهرمانی و نایب قهرمانی مشهد و میدان آق قلا ...

ارکین نیوز-مرحله اول مسابقات والیبال لیگ دسته دوم باشگاههای کشور در منطقه شمال شرق ایران با حضور پنج تیم در شهرستان آق قلا به میزبانی تیم والیبال میدان این شهرستان برگزار شد وبا قهرمانی و نایب قهرمانی مشهد و میدان آق قلا به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،از سوی فدراسیون والیبال قبل از شروع مسابقات ،میزبانی رفت و برگشت به دو تیم آق قلا واگذار شده بود ولی متاسفانه سازمان لیگ در یک چرخش ۱۸۰درجه ای تصمیم به عدم میزبانی تیم دوم آق قلا یعنی اوچ یلدز می گیرد و والیبالدوستان آق قلایی را نقره داغ می کند.

*و اما اقدامات انجام شده از طرف سازمان لیگ و هئیت والیبال استان جهت واگذاری میزبانی مسابقات به تیم اوچ یلدز اق قلا
۱-تماس کارمند سازمان لیگ با باشگاه برای میزبانی دور برگشت(اقای استعدادی)
۲-حضور محرابی نماینده هیات برای بازدید از سالن امام خمینی شهرستان
۳-بازدید از سالن توسط اقای ظهیری نماینده فدراسیون
۴-اعلام میزبانی اوچ یلدز در دور برگشت از بلندگوی مسابقات توسط ناظر فدراسیون در سالن حجاب آق قلا که میدان میزبان بوده است

ولی در کمال تعجب سازمان لیگ با باشگاه اوچ یلدیز تماس گرفته واعلام می کند که رئیس هئیت استان با میزبانی اوچ یلدیز آق قلا مخالف است.

*پس سوالاتی در ذهن والیبالدوستان آق قلایی متبادر می شود که چرا هیات والیبال استان با واگذاری این میزبانی به تیم دیگر آق قلا مخالفت کرده است*
با توجه به اینکه:
نماینده فدراسیون هیچ ایرادی از سالن نگرفته بود و به تایید آن هم رسیده و در سالن حجاب هم به اعلام میزبانی اوچ یلدز صحه گذاشته است.

واز همه مهمتر چرا هیات استان و آقای سنگدوینی که پیشتر میزبانی این تیم را تایید کرده ،در دقیقه نود مخالف میزبانی این تیم شده و به علی آبادواگذار می شود..

و چراهای دیگه که فقط هیات استان و در راس آن سنگدوینی می تواند علامت سوال ذهن های ورزشکاران و ورزشدوستان آق قلایی که حقشان تضعیف شده را دهد.

از اقای ابراهیم یلمه رییس هیات والیبال آق قلا درخواست داریم که به این مشکل رسیدگی کرده و ونتایج آن را به اطلاع مردم عزیز شهرستان برسانند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست