• تاریخ: 2021-02-12
  • شناسه خبر: 30838
  • 74 بازدید

میدان آق قلا نایب قهرمان والیبال جوانان گلستان شد

ارکین نیوز-مرحله نهایی مسابقات والیبال جوانان استان گلستان به میزبانی آق قلا برگزار شد که در پایان تیم خوب و با انگیزه جوانان میدان آق قلا به مقام نایب قهرمانی رسید. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز، امروز جمعه ۲۴بهمن ابتدا د ...

ارکین نیوز-مرحله نهایی مسابقات والیبال جوانان استان گلستان به میزبانی آق قلا برگزار شد که در پایان تیم خوب و با انگیزه جوانان میدان آق قلا به مقام نایب قهرمانی رسید.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز، امروز جمعه ۲۴بهمن ابتدا در دیدار رده بندی تیم جوانان  کانون والیبال سخاوی گنبد با غلبه بر دیگر همشهری خود به مقام سومی دست یافت.

اما در دیدار نهایی که با حضور سنگدوینی ریس و فرخی دبیر هیات والیبال گلستان  و همچنین پیشکسوتان والیبال این شهرستان برگزار گردید،تیم خوش ترکیب و خوش استیل میدان آق قلا در نبود لیبرو ملی پوش خود با شکست در مقابل گرگان به مقام نایب قهرمانی رسید.

لازم به ذکر است که این مسابقات با حضور ده تیم در شهرهای مختلف استان برگزار شده و مرحله نهایی نیز با حضور چهار تیم صعود یافته به میزبانی باشگاه میدان در سالن حجاب این شهر برگزار شد.

جادارد در اینجا از زحمات هیات اجرایی مسابقات و داوران بازی و همچنین میزبانی خوب این باشگاه و احمد ایری مدیر این تیم تقدیر نموده که این مسابقات در سطح خوبی انجام شد.