• تاریخ: 2021-05-16
  • شناسه خبر: 31227
  • 139 بازدید

مکتبی:گره گشایی از کار مردم باعث خشنودی خداوند می شود

ارکین نیوز-معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت:گره گشایی از کار مردم،مصداق عبادت و خشنودی پروردگار متعال است.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”احسان مکتبی”در اولین جل ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت:گره گشایی از کار مردم،مصداق عبادت و خشنودی پروردگار متعال است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”احسان مکتبی”در اولین جلسه شورای اداری با محوریت معارفه سرپرست فرمانداری که صبح امروز شنبه ۲۵ ام اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد،سخنان خود را آرزوی قبولی طاعات و عبادت در ماه بندگی خدا و تبریک عید سعید فطر و همچنین فرا رسیدن ۲۸۸امین سالگرد تولد شاعر و عارف نامدار ترکمن”مختومقلی فراغی”آغاز کرد.

 

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان به فلسفه وجودی خلقت اشاره داشت و مردمان را خلیفه الله و جانشین خداوند در زمین بیان کرد و افزود:کالبد آدم با دمیدن روح در انسان ها معنا پیدا کرد و بایستی برای آن احترام قائل بود و وظیفه ما مدیران این است که خدمتگزار مردم باشیم.

 

این مقام مسئول در استان توصیه ای به سرپرست جدید فرمانداری و حاضرین در جلسه شورای اداری داشت و خاطر نشان کرد:رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع وظیفه مندی همه مسئولین در نظام مقدس اسلامی است و در گره گشایی از مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ ننمائید.

 

“مکتبی”در خاتمه سخنان ،گریزی به رویداد مهم و سیاسی پیش رو و انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا زد و تصریح کرد:امیدواریم با تعامل و همدلی مجموعه هیات های اجرایی،نظارت و بازرسی،شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری در استان گلستان باشیم.