• تاریخ: 2018-05-20
  • شناسه خبر: 26210
  • 160 بازدید

مکتبی:انتخاب شایستگان، اولویت دولت تدبیر و امید است

ارکین نیوز- مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان گفت: اولویت دولت تدبیر و امید، انتخاب شایستگان برای تصدی پست های اجرایی، بخصوص بهره گیری ازنیروهای زیر مجموعه وزارت کشور در سمت های درون سازمانی این وزارتخانه است. احس ...

ارکین نیوز- مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان گفت: اولویت دولت تدبیر و امید، انتخاب شایستگان برای تصدی پست های اجرایی، بخصوص بهره گیری ازنیروهای زیر مجموعه وزارت کشور در سمت های درون سازمانی این وزارتخانه است.

احسان مکتبی روز یکشنبه در آیین معارفه معاون سیاسی فرمانداری کلاله و بخشداران مرکزی و پیشکمر این شهرستان افزود: بانوان و جوانان از ظرفیت های بالقوه ای برای تصدی پست ها و مدیریت های اجرایی برخوردار هستند.
وی گفت: انتخاب بانوان و جوانان برای تصدی پست های مدیریتی و اجرایی در ادارات و سازمان ها از اولویت های استانداری گلستان است.
دراین آیین، فرماندارکلاله نیز در سخنانی داشتن برنامه های مدون و جرایی را از وظایف اساسی مسئولان اجرایی در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان محل خدمت خود ذکر کرد..
محمد حمیدی اظهار کرد :مسئولان دستگاه هایی اجرای در راستای خدمت به مردم و توسعه همه جانبه منطقه، با مدیرانی که به پست های جدید منصوب و مشغول فعالیت شده اند، همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.
به گزارش ایرنا، درادامه این مراسم، علی رزاقی به عنوان معاون سیاسی و امنیتی فرماندار کلاله و حمید رضا نیازی و نورالله بابایی نژاد به ترتیب به عنوان بخشداران بخش های مرکزی و پیشکمر این شهرستان معرفی شدند و از خدمات محمد ابراهیمی و امان محمد حمید زاده بخشداران پیشین شهرستان کلاله تقدیر شد.
شهرستان کلاله با افزون بر۱۳۰ هزار نفرجمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست