• تاریخ: 2020-09-12
  • شناسه خبر: 30133
  • 112 بازدید

منتخب جدید غرب گلستان در مجلس: احیاى خلیج گرگان را پیگیر خواهم بود / با اولویت فسادستیزی پای به میدان نمایندگی گذاشتم

ارکین نیوز- منتخب جدید مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: شفافیت باید در تمامی ابعاد و ساختارها شکل بگیرد و مجلس یازدهم هم نشان داده فسادستیزی یکی از اولویت‌های مهم این دوره است. عبدالجلال ایری در گفت‌وگو با خبرنگ ...

ارکین نیوز- منتخب جدید مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: شفافیت باید در تمامی ابعاد و ساختارها شکل بگیرد و مجلس یازدهم هم نشان داده فسادستیزی یکی از اولویت‌های مهم این دوره است.

عبدالجلال ایری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهارداشت: شفافیت، موضوعی نیست که فقط در یک بخش اتفاق بیفتد بلکه در همه ابعاد و ساختارها باید ملاک عمل قرار بگیرد.

وی گفت: مجلس یازدهم نشان داده فسادستیزی از اولویت‌های مهم این دوره است و بنده نیز اقدامات و کارهای خود را برهمین مبنا پیش می‌بَرم.

منتخب مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس با بیان اینکه اقتصاد و معیشت مردم باید مورد توجه نمایندگان قرار داشته باشد، اظهارداشت: در ایام تبلیغات انتخابات قول‌هایی به مردم دادم که همچنان برهمان عهد خواهم ماند. ما هرچه داریم از مردم است و همه کارهایمان نیز براساس منافع مردم خواهد بود.

وی گفت: توسعه گرشگرى، توسعه و رونق اقتصادى و اشتغال، توجه جدى به حوزه ورزش، توجه به قشر فرهنگیان و توسعه راه‌ها و زیرساخت‌ها از مهم‌ترین موضوعاتی است که در مجلس یازدهم برای غرب استان پیگیری خواهم کرد.

ایری با بیان اینکه دریا و خلیج گرگان ظرفیت کم‌نظیری برای توسعه اقتصادی و گردشگری است، افزود: احیاى خلیج گرگان، گردشگرى ساحل دریا، گردشگرى پارک‌هاى جنگلى و حمایت از صنایع تبدیلى از اولویت‌هایی است که می‌تواند بخشی از مشکلات مردم را برطرف کند.

منتخب مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس گفت: اتمام بهسازى و تعریض جاده مرگ (بندرترکمن به آق قلا)، رونق گردشگرى، رونق بازار ساحلى و بهسازى مجموعه سوارکاری در غرب استان می‌تواند سبب تحول اقتصادی در منطقه شود.

ایری اظهارداشت: رونق گردشگرى ساحلى، رونق سایت میگو، احیاى روستاهاى ساحلى قدیمى، رونق صید و صیادى، اقدامات پیشگیرانه در مقابل سیل و انتقال آب دریاى خزر به شوره‌زارها از دیگر موضوعاتی است که باید با استفاده از توان کارشناسی و مدیران استانی پیگیر اجرایی شدن آنها در حوزه غرب استان گلستان باشیم.