• تاریخ: 2016-06-19
  • شناسه خبر: 18671
  • 403 بازدید

ساحلی بازان گلستانی به مسابقات سهمیه المپیک استرالیا اعزام شدند

ارکین نیوز-مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک با حضور کشورهای مدعی اوایل تیرماه در استرالیا برگزار می شود. بر اساس این گزارش،ده بازیکن زبده در اردوی تیم ملی زیر نظر کیودای سرمربی برزیلی کشورمان به تمرینات فشرده خود ادا ...

ارکین نیوز-مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک با حضور کشورهای مدعی اوایل تیرماه در استرالیا برگزار می شود.

بر اساس این گزارش،ده بازیکن زبده در اردوی تیم ملی زیر نظر کیودای سرمربی برزیلی کشورمان به تمرینات فشرده خود ادامه دادند که در پایان رقابت نفس گیر، پنج بازیکن گلستانی به مسابقات آسیایی اعزام شدند.

این اردو به مدت ده روز با حضور شش گلستانی ذر کیش برگزار شد که پنج بازیکن ترکمن صحرا کمال قریشی و حامد میزاعلی(آق قلا)،رحمان رئوفی و بهمن سالمی(گنبد) و بهمن قلی پور از بندر ترکمن به استرالیا اعزام می شوند.

کمال قریشی والیبالیست با اخلاق آق قلایی تیم ملی ساحلی کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوزگفت:از کلیه مردم شهرم که بنده و دیگر بازیکنان را در مسابقات ساحلی آق قلا مورد لطف خویش قرار دادند تقدیر و تشکر می کنم.

وی در پایان از هیوه چی و قجری فرماندار و معاون فرمانداری،قرنجیک شهردار،یلقی رییس اداره ورزش ،حمید موحد و آق محمد سلاق که واقعا میزبانی خوبی در آق قلا برای مسابقات والیبال ساحلی کشور داشتند تشکر کرد.

لازم به ذکر است که تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان امشب از طرسق فرودگاه امام خمینی (ره) به استرالیا اعزام شدند.

@ارکین نیوز برای این ورزشکاران ارزشمند والیبال ساحلی کشور در مسابقات سهمیه المپیک استرالیا آرزوی موفقیت دارد.