• تاریخ: 2018-06-20
  • شناسه خبر: 26490
  • 159 بازدید

معاون اقتصادی وزیر کشور: طرح آمایش سرزمین شهرستان گمیشان اجرا می‌شود

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: طرح سند آمایش سرزمین در شورای عالی آمایش سرزمین تصویب شده و شهرستان گمیشان از استان گلستان در این طرح قرار دارد. بابک دین پرست بعدازظهر چهارشنبه در جل ...

ارکین نیوز-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: طرح سند آمایش سرزمین در شورای عالی آمایش سرزمین تصویب شده و شهرستان گمیشان از استان گلستان در این طرح قرار دارد.

بابک دین پرست بعدازظهر چهارشنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گلستان که با حضور وزیر کشور برگزار شد، اظهار کرد: استانداری گلستان ظرفیت‌های موجود در استان را بررسی و به ما معرفی کند تا برای رایزنی با سرمایه گذاران اقدام کنیم.

وی افزود: پیگیری‌ها و روند صدور مجوز برای سرمایه گذاران در گلستان باید انجام شود و قوانین و مقررات مزاحم برای سرمایه گذاران مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به سند آمایش سرزمین در کشور گفت: طرح سند آمایش سرزمین در شورای عالی آمایش سرزمین تصویب شده و ۳۱ شهرستان از ۳۱ استان در این طرح قرار دارند که شهرستان گمیشان از استان گلستان انتخاب شده است.

معاون اقتصادی وزیر کشور با بیان اینکه پروژه پتروشیمی گلستان بسیار مهم بوده و بیش از ۱۰ سال بلاتکلیف مانده است، گفت: مبلغ قرارداد این پروژه ۳۲۶ میلیون یورو بوده که ۸۰ میلیارد تومان سهامداران پرداخت کردند، اما با ۱۸.۵ درصد پیشرفت فیزیکی آیا پس از ۱۰ سال هنوز هم توجیه اقتصادی دارد؟

دین پرست ادامه داد: راستی آزمایی و تائیدیه مجدد مجوزها باید در دستور کار برای ادامه اجرای پروژه پتروشیمی گلستان قرار بگیرد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست