• تاریخ: 2022-09-07
  • شناسه خبر: 31699
  • 135 بازدید

مشکلات پتروشیمی گلستان به زودی رفع می‌شود

ارکین نیوز-نماینده مردم علی‌آبادکتول در مجلس گفت: با توجه به دستورات رئیس جمهور و برنامه ریزی های انجام شده، مشکلات پتروشیمی گلستان به زودی رفع می شود.   رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی‌آبادکتول در مجلس شورای اسلا ...

ارکین نیوز-نماینده مردم علی‌آبادکتول در مجلس گفت: با توجه به دستورات رئیس جمهور و برنامه ریزی های انجام شده، مشکلات پتروشیمی گلستان به زودی رفع می شود.

 

رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی‌آبادکتول در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: منطقه آزاد اینچه برون بعد از کش و قوس‌های فراوان تصویب شد که می‌تواند بارانداز صادرات کشور باشد.

نماینده مردم علی‌آبادکتول در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به موقعیت گلستان و دروازه ارتباطی با اوراسیا، این منطقه می‌تواند به نقطه تحول اقتصاد کشور و استان بدل شود.

وی با بیان اینکه اساس نامه منطقه آزاد اینچه، تصویب شده و بعد از تأیید آن مدیرعامل و هیئت مدیره انتخاب می‌شود، گفت: با توجه به تیرگی روابط با غرب این منطقه بهترین مسیر برای شرق و اوراسیا است.

نوروزی بیان کرد: باید کمک کنیم با قوت زیرساخت‌های این منطقه فراهم شده تا شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

نماینده مردم علی‌آبادکتول در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد نیروگاه برق علی آبادکتول هم گفت: ۴۲۰ میلیون یورو در سفر رئیس جمهور برای این نیروگاه مصوب شده که می‌تواند برق مناطق اقتصادی و تجاری استان و استان‌های مجاور را تأمین می‌کند.

وی همچنین با اشاره به رفع مشکلات پتروشیمی گلستان، گفت: به دستور رئیس جمهور، هلدینگ خلیج فارس پای کار آمده و به زودی شاهد خبرهای خوبی خواهیم بود و مشکل سهامداران برطرف می‌شود/فارس