• تاریخ: 2018-01-31
  • شناسه خبر: 25276
  • 243 بازدید

مساجد شاخص اهل سنت شمال کشور تجلیل می‌شوند

ارکین نیوز-معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: از مساجد شاخص اهل‌سنت شمال کشور در دهه‌فجر تجلیل می شود. حجت‌الاسلام نورعلی دیلم ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلا ...

ارکین نیوز-معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: از مساجد شاخص اهل‌سنت شمال کشور در دهه‌فجر تجلیل می شود.

حجت‌الاسلام نورعلی دیلم ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: وحدت و همبستگی رمز پیروزی و همچنین ضامن بقا و تداوم دهه‌فجر و انقلاب اسلامی است.

وی دهه‌فجر را فرصتی مناسب برای بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی به نسل جوان دانست و افزود: وحدت‌کلمه اقشار مختلف مردم نقطه‌ای اثربخش در راستای شکل‌گیری انقلاب اسلامی بود.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور انقلاب اسلامی را آغازگر دوران سربلندی، عزت و پیروزی ملت ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: پیروی از ولایت‌فقیه، بصیرت و پایبندی به ارزش‌ها و وحدت و همبستگی مردم ضامن بقا و تداوم انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به برنامه‌های دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت شمال کشور در ایام‌الله دهه‌فجر افزود: روز چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه مراسم تجلیل از مساجد شاخص اهل‌سنت شمال کشور با عنوان “انقلاب اسلامی، خودباوری و پیشرفت علمی” در جامعه المصطفی (ص) العالمیه گرگان برگزار می‌شود.

دیلم ادامه داد: محفل انس با قرآن کریم با موضوع ” عطر قرآن در فجر انقلاب” در روز ۱۲ بهمن در مسجد جامع تاتارعلیا برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری همایش ائمه جمعه و جماعات بیان داشت: انقلاب اسلامی، ارزش‌های اسلامی و تمدن نوین اسلامی در سالن فرهنگیان گنبدکاووس نیز در ایام دهه‌فجر در استان برگزار می شود.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: همایش ویژه بانوان با موضوع ” انقلاب اسلامی، تحکیم بنیان خانواده و منزلت زن مسلمان” نیز در ۱۴ بهمن در سالن اداره فرهنگ و ارشاد آق‌قلا برگزار خواهد شد. همچنین همایش “انقلاب اسلامی، گفتمان انقلاب و عزت امت اسلامی” در مصلی اهل‌سنت اینچه‌برون پیش بینی شده است/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست