• تاریخ: 2018-05-29
  • شناسه خبر: 26288
  • 180 بازدید

مسابقات بین‌المللی والیبال ساحلی تک‌ستاره در بندرترکمن برگزار می‌شود

ارکین نیوز-رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرترکمن گفت: مسابقات بین‌المللی والیبال ساحلی تک ستاره مهرماه امسال در شهرستان بندرترکمن استان گلستان برگزار می‌شود. عبدالقدیر اونق در حاشیه مسابقات والیبال جام‌رمضان شهرستان ...

ارکین نیوز-رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرترکمن گفت: مسابقات بین‌المللی والیبال ساحلی تک ستاره مهرماه امسال در شهرستان بندرترکمن استان گلستان برگزار می‌شود.

عبدالقدیر اونق در حاشیه مسابقات والیبال جام‌رمضان شهرستان ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندرترکمن از برگزاری مسابقات بین المللی تک ستاره والیبال ساحلی به میزبانی شهرستان بندرترکمن در مهرماه خبر داد.

وی با اشاره به علاقه‌مندی سازمان ساحلی برای میزبانی بندرترکمن برای رقابت‌های بین‌المللی والیبال ساحلی تک ستاره افزود: با توجه به میزبانی شایسته بندرترکمن در مسابقات والیبال ساحلی ۳ ستاره آزاد کشور، سازمان والیبال ساحلی علاقه‌مند به برگزاری مسابقات بین‌المللی در بندرترکمن است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرترکمن تصریح کرد: در این راستا لازم است که همه مسئولان شهرستان و استان مساعدت لازم‌ را انجام دهند.

اونق همچنین با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی استخر بندرترکمن گفت: تنها انشعابات آب، برق و گاز این استخر وصل نشده که با مساعدت مدیرکل ورزش وجوانان استان و نماینده مردم غرب استان در مجلس و مسئولان شهرستان ترکمن این استخر در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرترکمن تأکید کرد: شهرستان ترکمن و استان گلستان در والیبال ساحلی از بعد خوبی برخوردار هستند و بدنه تیم ملی را بازیکنان گلستانی تشکیل می‌دهند.

وی همچنین با یادآوری مناسب بودن زمین‌های ساحلی آشوراده تصریح کرد: اگر بعد قانونی جزیره آشوراده حل و امکانات فراهم شود می‌توانیم مسابقات جام خزر و بازی‌های بین‌المللی را در آنجا انجام دهیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست