• تاریخ: 2019-01-14
  • شناسه خبر: 27879
  • 133 بازدید

مسئول دفتر رییس جمهور: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و انسجام هستیم

ارکین نیوز-رئیس دفتر رئیس‌جمهور، مشی و درایت نماینده ولی فقیه در استان گلستان را در ایجاد ثبات و آرامش در استان و در میان اقوام و مذاهب گوناگون بسیار تأثیرگذار و تعیین‌کننده دانست و گفت: ثبات و آرامش حاکم در استان گلستان ...

ارکین نیوز-رئیس دفتر رئیس‌جمهور، مشی و درایت نماینده ولی فقیه در استان گلستان را در ایجاد ثبات و آرامش در استان و در میان اقوام و مذاهب گوناگون بسیار تأثیرگذار و تعیین‌کننده دانست و گفت: ثبات و آرامش حاکم در استان گلستان می‌تواند الگویی برای سایر مناطق کشور باشد.

به گزارش استانداری گلستان، محمود واعظی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان با ارائه گزارشی از برنامه‌های دولت برای ایجاد شتاب در توسعه و آبادانی استان گلستان، اظهار کرد: این استان از پتانسیل‌های گسترده مادی و معنوی در کنار تنوع قومی و مذهبی برخوردار است که با استفاده از این پتانسیل‌ها می‌توان اقدامات تحول آفرینی در روند عمران و آبادانی استان و رفاه هر چه بیشتر این خطه انجام داد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه استان گلستان به رغم برخورداری از تنوع قومی و مذهبی از جمله استان‌هایی است که کمترین تنش اجتماعی و سیاسی را داشته است، گفت: در این استان اقوام و مذاهب گوناگون به صورت برادرانه و مسالمت‌آمیز در کنار هم زندگی می‌کنند و وجود چنین فضایی در سطح استان شرایط مناسبی است که می‌توان از آن برای توسعه و پیشرفت روزافزون این استان استفاده کرد.

واعظی با تأکید بر اینکه در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و انسجام در کشور هستیم، تصریح کرد: در شرایط حساس کنونی آنچه که می‌تواند مشکل‌گشا بوده و توطئه دشمنان را برای ایجاد تفرقه و دو دستگی خنثی نماید، تقویت روحیه وحدت و همبستگی است و امروز استان گلستان با همت و درایت آیت‌الله نور مفیدی در این عرصه پیشگام است و آنچه که در این استان پایه‌گذاری شده می‌تواند الگویی برای سایر مناطق کشورمان باشد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه استان گلستان از لحاظ شاخص‌های اقتصادی از وضعیت مناسبی برخوردار است، گفت: این شاخص‌ها نشان‌دهنده آن است که می‌توان برنامه‌ریزی‌های دقیقی را برای بهبود وضعیت زندگی مردم انجام داد.

واعظی با اشاره به اینکه در جریان سفر کاروان تدبیر و امید، اعتبار قابل ملاحظه‌ای برای تسریع در توسعه استان اختصاص خواهد یافت، اظهار داشت: دولت مصمم است با تکمیل مصوبات باقیمانده از سفر قبلی، طرح‌ها و پروژه‌های جدیدی را برای توسعه روزافزون استان به اجرا درآورد.

آیت الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان گلستان نیز در این دیدار با تقدیر از تلاش و زحمات خستگی‌ناپذیر رئیس جمهور و تمامی دولتمردان، گفت: اگر چه امروز در شرایط دشواری قرار داریم اما با اراده دولت اقدامات بسیار خوبی در سطح استان اتفاق افتاده و در برخی از اقدامات انجام شده بویژه مناسب‌سازی اراضی کشاورزی، فراتر از پیش‌بینی‌ها هستیم و این موضوع رضایت مردم را به دنبال داشته است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اظهار امیدواری از اینکه حضور کاروان تدبیر و امید آثار و برکات فراوانی برای مردم استان داشته باشد، با اشاره به روایتی از امیرالمؤمنین علی(ع)، خاطر نشان کرد: وقتی مشکلات و دشواری‌ها زیاد می‌شود با اراده آهنین می‌توان در مقابل مشکلات ایستادگی کرد و امروز باید با چنین اراده‌ای برای رفع مشکلات تلاش کنیم و همه مسئولین باید توجه داشته باشند که خدمت به مردم مخصوصاً در شرایط کنونی بهترین عمل صالح محسوب می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست