• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۱۹
  • شناسه خبر: 21947
  • 203 بازدید

مرکز جامع سلامت شماره یک آق قلا با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال شروع می شود

ارکین نیوز-جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان آق قلا به ریاست “امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور “حجت الاسلام لیوانی” رئیس مجمع خیرین سلامت استان، “دکتر هنرور” معاون بهداشتی و درمانی ،R ...

1483883517_img_2159

ارکین نیوز-جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان آق قلا به ریاست “امانگلدی ضمیر” فرماندار و با حضور “حجت الاسلام لیوانی” رئیس مجمع خیرین سلامت استان، “دکتر هنرور” معاون بهداشتی و درمانی ،”دکتر حاج محمدی” معاون توسعه منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان،”بزرگمهر” مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان، “دکتر آقاپور” رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان،”خانم دکتر ایگدری” رئیس مرکز بهداشت و حاج حکیم موحد رییس و اعضای خیرین سلامت شهرستان در سالن کنفرانس بیمارستان آل جلیل شهر آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر” در این جلسه،مجمع خیرین سلامت شهرستان را در سطوح ملی و استانی مثال زدنی دانست و افزود:خیرین شهرستان از ظرفیت بسیار خوبی دارا هستند،نیت در هر کاری بسیار مهم است،هر جایی که خیرین ورود پیدا می کنند برکت در آنجا زیاد می شود و کارها بهتر انجام میشود زیرا آنها خالصانه و با نیت پاک در این راه قدم نهاده اند.

وی در این جلسه از رایزنی و مکاتبه این فرمانداری با “مهندس سعیدی کیا”رئیس محترم بنیاد مستضعفان کشور در طی سفر ایشان به شهرستان آق قلا در خصوص اهداء زمین برای مرکز جامع سلامت شماره ۲ این شهرستان خبر داد.

این مقام مسئول در شهرستان،پرهیز از حاشیه،ایجاد تعامل و هماهنگی بین مدیران اجرایی در راستای بهتر انجام شدن کارها را از عوامل مهم در توسعه آن شهرستان عنوان نمود.

گفتنی است در این جلسه پروژه احداث مرکز جامع سلامت شماره یک شهر آق قلا در محل کنونی مرکز بهداشت به مساحت ۱۱۰۰متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال با مشارکت و همت خیر محترم “حاج پیغمبر قلی موحد” شروع خواهد شد.

همچنین در پایان این جلسه مجمع خیرین سلامت شهرستان آق قلا،سیستم نوبت دهی تلفنی به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال را به کلینیک تخصصی بیمارستان آل جلیل این شهر اهداء نمودند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *