• تاریخ: 2019-07-13
  • شناسه خبر: 28712
  • 103 بازدید

مرکز جامع توانبخشی آق‌قلا با کمک ۱۲ میلیاردریالی خیران ساخته می‌شود

ارکین نیوز-فرماندار آق‌قلا گفت: مرکز جامع توانبخشی با مشارکت ۱۲ میلیارد ریالی خیران در این شهرستان ساخته می‌شود. امیرشیر توماج ظهر امروز در بازدید از بیمارستان آل‌جلیل این شهرستان اظهارداشت: مرکز جامع توانبخشی در آق‌قلا ...

ارکین نیوز-فرماندار آق‌قلا گفت: مرکز جامع توانبخشی با مشارکت ۱۲ میلیارد ریالی خیران در این شهرستان ساخته می‌شود.

امیرشیر توماج ظهر امروز در بازدید از بیمارستان آل‌جلیل این شهرستان اظهارداشت: مرکز جامع توانبخشی در آق‌قلا با توجه به مشکلاتی که در این شهرستان وجود دارد، یکی از اولویت‌های بخش درمان است.

وی افزود: مرکز جامع توانبخشی در مساحت ۲۵۰ مترمربع و با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال از سوی خیران در بیمارستان آل‌جلیل شهرستان آق‌قلا ساخته می‌شود.

فرماندار آق‌قلا خاطرنشان کرد: مرکز جامع توانبخشی برای کودکان و بزرگسالانی کاربرد دارد که از نظر توانایی‌های جسمی ذهنی یا گفتاری دچار مشکل هستند.

وی گفت: این مرکز دارای بخش‌هایی مانند گفتار درمانی، بینایی سنجی، شنوایی‌‌سنجی، طب فیزیکی و توانبخشی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، مددکاری اجتماعی، مدیریت توانبخشی و مشاوره توانبخشی و غیره خواهد بود.

توماج ضمن گلایه‌مندی از ادغام بخش عفونی با سایر بخش‌های بیمارستان، کمبود نیروی انسانی در بخش پرستاری بیمارستان آل‌جلیل و اورژانس جاده‌ای را از مشکلات شهرستان آق‌قلا در حوزه بهداشت و درمان ذکر کرد و از دانشگاه علوم پزشکی گلستان خواست همکاری لازم را برای تزریق و تقویت نیروی انسانی در این دو بخش داشته باشد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست