• تاریخ: 2015-08-27
  • شناسه خبر: 7507
  • 1,266 بازدید

مرکز آموزش فنی و حرفه‎ای شهرستان آق‎قلا افتتاح شد

ارکین نیوز-آئین افتتاح و بهره‎برداری از مرکز آموزش فنی و حرفه‎ای شهرستان آق‎قلا به نام «شهدای غواص» با حضور مقامات ملی و استانی در شهرک صنعتی آق‎قلا در هفته دولت انجام شد. ابوالفضل تیرانداز مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه ...

ارکین نیوز-آئین افتتاح و بهره‎برداری از مرکز آموزش فنی و حرفه‎ای شهرستان آق‎قلا به نام «شهدای غواص» با حضور مقامات ملی و استانی در شهرک صنعتی آق‎قلا در هفته دولت انجام شد.

ابوالفضل تیرانداز مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‎ای گلستان عصر امروز در حاشیه آئین افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه‎ای شهرستان آق‎قلا در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این مرکز با هدف ارائه آموزش‎های فنی و حرفه‌ای آغاز به کار کرد، فعالیت‎های آموزشی در این مرکز با هدف توسعه، ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت‎آموزی است.

وی بسترسازی و بکارگیری نیروی انسانی مهارت‎آموخته و ایجاد فرصت شغلی پایدار را از دیگر اهداف راه‎اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه‎ای برشمرد و تصریح کرد: باید تلاش شود آموزش‎های مهارتی در سطوح مختلف جامعه فراگیر و ترویج شود.

لزوم توسعه زیرساخت‎های فیزیکی، نیروی انسانی و آموزش‎های مهارتی

مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‎ای گلستان با بیان اینکه آموزش در راستای افزایش مهارت شاغلان در صنعت و همگام‎سازی با فناوری روز را یک اولویت خواند و افزود: همکاری و توسعه با شرکت دانش‎بنیان و نخبگان مهارتی و استفاده از ظرفیت‎ها و توانمندی در دو بخش دولتی و خصوصی باید مورد توجه قرار بگیرد.

تیرانداز بر لزوم توسعه زیرساخت‎های فیزیکی، نیروی انسانی و آموزش‎های مهارتی تاکید کرد و گفت: با تهیه و تدوین سند استانی و دستگاهی برخی از شهرستان‎ها را مستقل کردیم که در این راستا می‎توان به استقلال مراکز آموزش فنی و حرفه‎ای رامیان، گالیکش، گمیشان و مراوه‎تپه اشاره کرد.

وی بیان داشت: مرکز آموزش فنی و حرفه‎ای شهرستان آق‎قلا در شهرک صنعتی از سال ۱۳۸۶ استارت خورد و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در مساحت یک‎هزار و ۹۳۰ مترمربع به بهره‎برداری رسید/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست