• تاریخ: 2019-01-08
  • شناسه خبر: 27786
  • 132 بازدید

چراغعلی: مرزبندی جغرافیایی آفت توسعه است/ ظرفیت بالای آق قلا برای پیشرفت

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان خواستار کنارگذاشتن مرزبندی های جغرافیایی و صف بندی سیاسی برای توسعه شد و گفت: آق قلا ظرفیت های بسیاری برای پیشرفت دارد. عبدالرضا چراغعلی شامگاه دوشنبه در نشست صمیم ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان خواستار کنارگذاشتن مرزبندی های جغرافیایی و صف بندی سیاسی برای توسعه شد و گفت: آق قلا ظرفیت های بسیاری برای پیشرفت دارد.

عبدالرضا چراغعلی شامگاه دوشنبه در نشست صمیمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان آق قلا که با رویکرد سفر کاروان تدبیر و امید به گلستان برگزار شد، اظهار کرد: این نشست به درخواست من برگزار شد تا از ظرفیت شهرستان آق قلا و پتانسیل بخش های مختلف این شهرستان نهایت بهره را ببریم.

وی افزود: در سفر ریاست جمهور به گلستان بیش از هزار میلیارد تومان پروژه برنامه ریزی شده که افتتاح و یا بهره برداری می شود.

چراغعلی از رشد چند صد درصدی پروژه ها نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: با توجه به چالش های پیش روی گلستان این اعداد کافی نیست اما رشد قابل توجهی است که اگر این روند را ادامه دهیم قطعا اتفاقات خوبی در چند سال آینده در گلستان رقم خواهد خورد.

وی افزود: اصلی ترین بحث حضور من در این مکان دیدار با جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان بود تا از شما برای حضور در مراسم مربوط به هیئت وزیران دعوت کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اظهار کرد: باید مباحث قومی قبیله ای کنار گذاشته شود و از ظرفیت های شهرستان آق قلا در بخش های مختلف بهره برداری شود.

وی افزود: من اهل مرزبندی های سیاسی نیستم و برایم عجیب است برخی ها مرزبندی جغرافیایی می کنند، باید صف بندی های خطی را دربحث توسعه کنار بگذاریم و به یکدیگر کمک کنیم.

چراغعلی ادامه داد: باید کمک کنیم تا بحث نشاط اجتماعی در شهرستان آق قلا اجرایی شود و اگر انتظار داشته باشیم تمام این اتفاقات توسط دولت رخ دهد این گونه نخواهد بود.

وی اظهار کرد: شهرستان آق قلا پایگاه فرهیختگان، دلدادگان نظام و دوست داران توسعه و پیشرفت است پس باید دست به دست هم دهیم و خارج از مسائل خطی، قومی و طائفه ای در کنار هم به پیشرفت آن کمک کنیم، هیچگونه حیاط خلوتی در استان وجود ندارد وبرای اثبات آن از جمع بانوان یک نفر را انتخاب کنید تا در جلسات خصوصی و هیئت اندیشه ورز ما حضور داشته باشد تا اثبات کنیم چنین موضوعی وجود ندارد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست