• تاریخ: 2018-07-30
  • شناسه خبر: 26767
  • 213 بازدید

مردم گُمیشان از حافظ برتر قرآن استقبال کردند

ارکین نیوز-حافظ قرآن کریم و دارنده عنوان نخست مسابقات حفظ کل سی و ششمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان کشور شامگاه پنجشنبه با استقبال مردم شهر وارد زادگاه خود شد. به گزارش ایرنا محمد رضا ولی محمدی قاری نوجوان ...

ارکین نیوز-حافظ قرآن کریم و دارنده عنوان نخست مسابقات حفظ کل سی و ششمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان کشور شامگاه پنجشنبه با استقبال مردم شهر وارد زادگاه خود شد.

به گزارش ایرنا محمد رضا ولی محمدی قاری نوجوان گُمیشانی در بین ۸۵۰ دانش آموز پسر حاضر در بخش حفظ کل قرآن کریم این مسابقات رتبه نخست را کسب کرد.
آئین استقبال از این نوجوان ترکمن در میدان شهرداری گمیش تپه برگزار و حاضرین با صلوات و پخش شیرینی و شربت کسب این افتخار را به وی و خانواده این قاری تبریک گفتند.
در ادامه ولی محمدی با حضور در حوزه عاصم کوفی این شهر از تلاش و زحمات اساتید قرآنی خود قدر دانی کرد.
به گزارش ایرنا سی‌ و ‌ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان برگزیده کشور از ساعت ۱۷ روز دوشنبه اول مرداد در اردوگاه شهید باهنر تهران آغاز وتا پنجشنبه ،چهارم مرداد ادامه داشت.
۸۵۰ دانش‌آموز پسر و ۶۵۰ دانش‌آموز دختر در رشته‌های قرائت، حفظ ویژه و حفظ عمومی قرآن کریم، ترتیل، اذان و مداحی این مسابقات رقابت کردند و در نهایت از هر رشته پنج نفر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
شهرستان مرزی و ترکمن نشین گمیشان به مرکزیت شهر گمیش تپه در شمال غربی استان گلستان و هم مرز با کشور ترکمنستان بوده و حدود هشتاد هزار نفر جمعیت دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست