• تاریخ: 2019-07-17
  • شناسه خبر: 28755
  • 74 بازدید

مردم هر چه سریعتر برای انعقاد قرارداد واحدهای احداثی و تعمیری به بانکها مراجعه کنند

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به اینکه بانک ها طی یکی دو ماه آینده اقدام به انعقاد قرارداد با مردم جهت احداث و یا تعمیر واحدهای مسکونی خواهند کرد، اظهار کرد: مردم باید هر چه سریعتر به بانک ها مراجعه کنند تا جریان س ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به اینکه بانک ها طی یکی دو ماه آینده اقدام به انعقاد قرارداد با مردم جهت احداث و یا تعمیر واحدهای مسکونی خواهند کرد، اظهار کرد: مردم باید هر چه سریعتر به بانک ها مراجعه کنند تا جریان ساخت و تعمیر واحدهای آسیب دیده زودتر آغاز شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس عصر امروز سه شنبه در دوازدهمین جلسه ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده استان تصریح کرد: با توجه به اینکه زمان ساخت تا آغاز فصل سرما کم است باید هرچه سریعتر جریان ساخت و تعمیر ۱۷ هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی آغاز شود.

وی افزود: تاکنون بیش از ۱۵ هزار پرونده توسط بنیاد مسکن تکمیل و به بانک ارسال شده و حدود ۷ هزار پرونده منجر به انعقاد قرارداد شده که لازم است مردم با سرعت بیشتری به بانک ها مراجعه نمایند.

استاندار گلستان یادآور شد: قریب به ۹۷ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان خسارت دیده اند که تا کنون ۵۰ هزار هکتار تایید شده و ۹۰ میلیارد تومان غرامت نیز پرداخت گردیده است.

دکتر حق شناس از دستگاه های اجرایی خواست برای ساخت خانه هایی که در حریم رودخانه ها بوده اند و یا مشکلاتی را داشته اند با استفاده از زمین های دولتی هرچه سریعتر روند ساخت را آغاز نمایند.

لازم به ذکر است در دوازدهمین جلسه ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده استان دستگاه های اجرایی حاضر گزارشی از آخرین اقدامات خود ارائه کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست