• تاریخ: 2016-05-25
  • شناسه خبر: 17951
  • 816 بازدید

مراوه تپه، قهرمان مسابقات گورش جام مختومقلی فراغی

ارکین نیوز-تیم منتخب بانک سپه مراوه تپه قهرمان مسابقات جام مختومقلی فراغی شد. به مناسبت گرامی داشت تولد مختومقلی فراغی، کمیته ورزشی ستاد بزرگداشت مختومقلی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی والیبال و کشتی سنتی گورش نمود. مرا ...

ارکین نیوز-تیم منتخب بانک سپه مراوه تپه قهرمان مسابقات جام مختومقلی فراغی شد.

به مناسبت گرامی داشت تولد مختومقلی فراغی، کمیته ورزشی ستاد بزرگداشت مختومقلی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی والیبال و کشتی سنتی گورش نمود.

مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان مراوه تپه از برگزاری با کیفیت مسابقات در جوار آرامگاه مختومقلی فراغی ابراز رضایت کرد و گفت: امسال این مسابقات در کنار آرامگاه مختومقلی برگزار شد و مردم نیز استقبال بسیار شایسته ای از این مسابقات داشتند.

آدینه جوانمردان دبیر برگزاری مسابقات ورزشی مختومقلی فراغی در گفتگو با راه اترک گفت: در مسابقات گورش، ۱۵ تیم از سه استان سمنان، خراسان و گلستان حضور داشتند.

وی در خصوص تعداد تیمهای هر استان هم اضافه کرد: استان خراسان با ۴ تیم، سمنان با ۱ تیم و استان گلستان با ۱۰ تیم از شهرستانهای بندرترکمن، گمیشان، سیمین شهر، آق قلا ، گنبدکاوس، شهر فراغی، کلاله، گالیکش، مراوه تپه و گلیداغ در مسابقات حضور پیدا کردند.

جوانمردان نتایج پایانی این مسابقات را چنین بیان داشت: مسابقات در ۶ وزن برگزار شد که در پایان تیم منتخب بانک سپه مراوه تپه اول شد و سیمین شهر هم دوم شد و تیم خراسان به مقام سومی دست پیدا کرد.

دبیر مسابقات ورزشی مراسم مختومقلی فراغی عنوان کرد: به برندگان ۶۰ میلیون ریال هدیه داده شد.

جوانمردان در خصوص نتایج مسابقات والیبال هم گفت: در مسابقات والیبال مراسم مختومقلی فراغی، ۴ تیم از مراوه تپه، کلاله و گنبد(گنبد با ۲ تیم) حضور داشتند که در پایان تیم والیبال گنبد اول شد و تیم کلاله نیز به مقام دوم رسید.

وی ادامه داد: به تیم اول مسابقه والیبال مبلغ ۱۵ میلیون ریال و به تیم دوم مبلغ ۷ و نیم میلیون ریال در قالب هدیه غیر نقدی اهداء شد.
این مسابقات در جوار آرامگاه مختومقلی فراغی برگزار شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست