• تاریخ: 2018-05-24
  • شناسه خبر: 26238
  • 230 بازدید

مراسم ویژه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در سیمین شهر برگزار شد

ارکین نیوز- مراسم ویژه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور فرماندار گمیشان، امام جمعه سیمین شهر، نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان، مسئولین و مردم روزه دار در مسجد محمد رسول الله سیمین شهر برگزار شد. “امیرشیر ت ...

ارکین نیوز- مراسم ویژه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور فرماندار گمیشان، امام جمعه سیمین شهر، نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان، مسئولین و مردم روزه دار در مسجد محمد رسول الله سیمین شهر برگزار شد.

“امیرشیر توماج” فرماندار گمیشان در این مراسم فتح خرمشهر را فتح ارزش های اسلامی خواند و بیان داشت: مردم ایران اسلامی همیشه پایبند ارزش های اسلام، انقلاب و نظام بوده و خواهند بود.

وی افزود: سالروز فتح خرمشهر سند ماندگار ایثار، مقاومت و پیروزی ملت ایران اسلامی است.

توماج تهدیدات دشمنان را باعث همدلی بیشتر مردم خواند و خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلابی است که باعث دگرگونی در همه عرصه ها شد و نقش ایمان و اتکا به خداوند متعال در حماسه سوم خرداد کاملاً مشهود است.

حاج آخوند حنفی امام جمعه سیمین شهر نیز با تبریک سوم خرداد گفت: فتح خرمشهر نماد برتری ایمان بر کفر است.

وی اضافه کرد: فتح خرمشهر فتح خاک نبود بلکه فتح ارزش های ماندگار بود.

امام جمعه سیمین شهر دفاع از مرز و بوم را یک ارزش دانست و خاطر نشان کرد: یکی از وظایف مهم مسلمانان دفاع همه جانبه از وطن در مقابل تهدیدات است.

حاج آخوند حنفی با اشاره به امنیت کشور اذعان داشت: به استناد آیات قرآنی قدر دو نعمت را باید دانست یکی سلامتی و دیگری امنیت می باشد.

در ادامه حاج آقا سلمان پور نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گمیشان سالروز آزاد سازی خرمشهر را از افتخارات برشمرد و گفت: دشمن با حمایت تمامی ابرقدرتها به کشور حمله کرد ولی مردم غیور ایران با سلاح ایمان در برابر تهاجمات ایستادگی و مقاومت کردند.

وی همچنین آزاد سازی خرمشهر را نماد ایستادگی مردم مسلمان ایران دانست و افزود: در دوران دفاع مقدس شیعه و سنی همه متحد در مقابل دشمن ایستادگی کردند و تقدیم ۶۷ شهید والا مقام شهرستان نشان از وفاداری مردم منطقه به نظام است.

حاج آقا سلمان پور هدف دشمنان را از بین بردن اسلام بیان داشت و خاطر نشان کرد: بحث برجام و انرژی هسته ای بهانه ای بیش نیست و دشمنی آمریکا و متحدانش با اصل اسلام است.

برگزاری نمایشگاه کتاب و ایستگاه نقاشی ویژه گرامیداشت سوم خرداد در محوطه مسجد و تجلیل از خانواده های شهدای بخش گلدشت از دیگر برنامه های این مراسم بوده است/ پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست