• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۱۹
  • شناسه خبر: 24135
  • 141 بازدید

مراسم فارغ التحصیلی طلاب حوزه علمیه حنفی شهر انبار الوم

ارکین نیوز- مراسم فارغ التحصیلی طلاب علوم دینی حوزه علمیه حنفی شهر انبار الوم برگزار شد. صبح امروز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه ، مراسم فارغ التحصیلی و عمامه گذاری ۱۵ نفر از طلاب حوزه علمیه حنفی شهر انبار الوم بخش وشمگیر با حضور ...

1507713604_img_6901

ارکین نیوز- مراسم فارغ التحصیلی طلاب علوم دینی حوزه علمیه حنفی شهر انبار الوم برگزار شد.

صبح امروز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه ، مراسم فارغ التحصیلی و عمامه گذاری ۱۵ نفر از طلاب حوزه علمیه حنفی شهر انبار الوم بخش وشمگیر با حضور “حجت الاسلام خیرخواه ” رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور ،”امانگلدی ضمیر” فرماندار ، اعضای شورای تامین ،بخشداران مرکزی و وشمگیر ، ائمه جمعه و جماعات اهل تشیع و تسنن، علماء و روحانیون منطقه و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در حاشیه این مراسم در گفتگو با صدا و سیمای گلستان با بیان اینکه روحانیت از جایگاه ویژه ای در جامعه اسلامی برخوردار هستند، افزود: امروز مردم نگاهشان به بزرگان ، علماء و روحانیت است ، اگر امروز در ایران اسلامی شاهد وحدت و همدلی در بین مردم هستیم به برکت حضور علماء و روحانیون در جامعه است.

وی با بیان اینکه حوزه های علمیه نقش و جایگاهی غیرقابل انکار در تعالی معارف و دانایی آحاد جامعه دارند، گفت: امروز حوزه های علمیه رسالتی فراملی بر عهده دارند، از این رو باید با مدیریت راهبردی همراه با نظارت و اشراف کامل در حوزه های علمیه به دنبال گسترش دامنه اثرگذاری این مراکز باشیم.

فرماندار شهرستان آق قلا با بیان اینکه تداوم آرمان‌ها و ارزش های انقلاب اسلامی به واسطه نقش آفرینی مؤثر حوزه های علمیه و روحانیت محقق خواهد شد، اظهار داشت : حوزه های علمیه با استمرار تفکر دینی ، از جایگاه مهمی در جامعه برخوردار هستند. طلاب علوم دینی باید با تلاش و همتی مضاعف در مسیر تحصیل علوم دینی گام برداشته و با تبلیغات گسترده ی دشمنان اسلام مبارزه کنند و در این مسیر نیز مردم را آگاه سازند.

گفتنی است در این مراسم معنوی ، ۱۵ نفر از طلاب علوم دینی حوزه علمیه حنفی شهر انبار الوم پس از گذراندن دروس حوزوی ، به لباس روحانیت ملبس شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *