• تاریخ: 2019-02-11
  • شناسه خبر: 28131
  • 342 بازدید

مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز-مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر آق قلا برگزار شد. صبح امروز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه،همزمان با سراسر کشور،جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مراسم راهپیمایی یو ...

ارکین نیوز-مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر آق قلا برگزار شد.

صبح امروز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه،همزمان با سراسر کشور،جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور”امیر سرتیپ دوم محمد غفاری”فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ پیاده گرگان،”نورمحمد تربتی نژاد”نماینده مردم شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی،”حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی”مشاور استاندار در امور اهل سنت استان و امام جمعه شهر آق قلا،”امانگلدی ضمیر” فرماندار،اعضای شورای تامین،ائمه جمعه و جماعات اهل تشیع و تسنن منطقه،مسئولین ادارات و نهادها،کارکنان دستگاههای اجرایی و حضور پرشور اقشار مختلف مردم در شهر آق قلا برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،در آئین راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال،خانواده های معظم شهداء،جانبازان و ایثارگران،بسیجیان،مسئولین نظامی و انتظامی،زنان،نوجوانان،جوانان،دانشجویان،دانش آموزان،کارگران و سایر قشرها در کنار هم و در صفوف فشرده بار دیگر وحدت و انسجام ملی خود را به نمایش گذاشتند و چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

مردم متدین و ولایتمدار شهرستان آق قلا بار دیگر با حضور در صحنه انقلاب با آرمانهای والای حضرت امام(ره)،مقام معظم رهبری و شهیدان انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.خیابان ها و معابر اصلی مملو از مردمی بود که به عشق انقلاب،رهبر و حمایت از ولایت فقیه با در دست گرفتن پرچم های ایران،ارادت خالصانه خود را به پیر و مرادشان امام راحل بار دیگر نشان دادند.

امروز مردم شهرستان آق قلا با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن آمدند تا گرامی بدارند یاد و خاطره دلیر مردان و شیر زنانی که چون کوه استوار و چون پولاد مقاوم بودند در برابر ظلم و ستم شاه و حامیان داخلی و خارجی اش.امروز آمدند تا بار دیگر صلابت ایران اسلامی و حمایت و وفاداری خود به نظام و انقلاب را به رخ جهانیان بکشند و فریادی کوبنده باشند بر سر دشمنان و دریوزگانی که قصد تعرض و تعدی به این آب و خاک را دارند. امروز مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با نوشته های”مرگ بر آمریکا”و “مرگ بر اسرائیل”بار دیگر خشم و انزجار خود را اعلام کردند.

لازم به ذکر است مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال در شهر آق قلا راس ساعت ۱۰ صبح از گلزار شهدای گمنام تا پل تاریخی برگزار شد.

اجرای سرود ۱۳۵۷ نفری دانش آموزان،هم صدایی حاضرین در مراسم با سرودهای حماسی و انقلابی،سخنرانی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰پیاده گرگان،قرائت بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و آتش زدن پرچم های آمریکا و اسرائیل جنایتکار از اهم برنامه های امروز مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر آق قلا بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست