• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۸-۱۳
  • شناسه خبر: 29217
  • 119 بازدید

مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شهر آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز-صبح امروز همزمان با سراسر کشور،مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شهر آق قلا برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح امروز دوشنبه ۱۳ آبان ماه،مراسم راهپیمایی روز ملی ...

1572852670_img_8511

ارکین نیوز-صبح امروز همزمان با سراسر کشور،مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شهر آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح امروز دوشنبه ۱۳ آبان ماه،مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز با حضور “حجت الاسلام رجنی”مسئول بسیج طلاب سپاه نینوای استان،”امیر شیر توماج”فرماندار،اعضای شورای تامین،ائمه جمعه و جماعات اهل تشیع و تسنن،مدیران ادارات،نهادها و دستگاههای اجرایی،دانش آموزان و دانشجویان و اقشار مختلف مردم در شهر آق قلا برگزار شد.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی پس از تجمع در میدان وحدت شهر آق قلا با حرکت در مسیر گلزار شهدای گمنام ضمن حمایت قاطع از نظام و انقلاب اسلامی نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی سر دادند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی با سر دادن شعارهای”مرگ بر استکبار”،”مرگ بر آمریکا”،”مرگ بر انگلیس”و “مرگ بر اسرائیل “،جنایت های دشمنان را به شدت محکوم کردند و خواستار اقدام مجامع عمومی در برابر این جنایت های ضد بشری شدند.

۱۳ آبان روزی مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است که سه رویداد مهم در آن به وقوع پیوسته است.این روز،یادآور سه واقعه مهم تبعید امام به ترکیه در سال ۴۳،کشتار دانش آموزان بی گناه در سال ۵۷ توسط رژیم وابسته شاه و تسخیر لانه جاسوسی در ایران در سال ۵۸ توسط دانشجویان خط امام است. با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در کشور،اسناد و مدارک زیادی از دخالت ها و جنایت های استکبار جهانی برملا شد و ماهیت شیطانی بودن آمریکا برای همگان ثابت شد.

امروز مردم فهیم و آگاه شهرستان آق قلا همگام با ملت ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان یکبار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام و انقلاب اسلامی به جهانیان نشان دادند.

قرائت قطعنامه پایانی روز ۱۳ آبان و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل از دیگر برنامه های راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی در شهر آق قلا بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *