• تاریخ: 2018-06-09
  • شناسه خبر: 26368
  • 141 بازدید

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز-همزمان با آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان،راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در شهر آق قلا برگزار شد. صبح امروز جمعه ۱۸ خرداد ماه و در بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان و آخرین جمعه ما ...

ارکین نیوز-همزمان با آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان،راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در شهر آق قلا برگزار شد.

صبح امروز جمعه ۱۸ خرداد ماه و در بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان و آخرین جمعه ماه میهمانی خداوند،همزمان با سراسر کشور، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور “حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی”مشاور استاندار در امور اهل سنت استان و امام جمعه شهر آق قلا،”نبی هزار جریبی”نماینده مردم شریف شهرستانهای گرگان و آق قلا،”امانگلدی ضمیر” فرماندار،اعضای شورای تامین،ائمه جمعه و جماعات،علماء و روحانیون اهل تشیع و تسنن منطقه،مسئولین ادارات و نهادها،کارکنان دستگاههای اجرایی،بسیجیان،مسئولین نظامی و انتظامی،زنان،نوجوانان،جوانان،دانشجویان،دانش آموزان،کارگران و اقشار مختلف مردم متدین و ولایتمدار در شهر آق قلا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،روز قدس برای تمامی مردم مسلمان جهان همواره تداعی کننده مظلومیت و مورد ظلم واقع شدن مردم بی گناه فلسطین بوده و آزادی قدس شریف آرزوی هر فلسطینی و هر مسلمانی است.

زن و مرد،پیر و جوان،خرد و کلان امروز آمدند تا به مثلث ستمگر صهیونیسم،امپریالیسم و داعش نشان دهند که ظلم پایدار نیست و دیری نخواهد پایید که به برکت وجود اسلام و رهبر فرزانه جهان اسلام بساط ظلم و زور آنان برچیده خواهد شد.

امروز مردم شهر آق قلا در دفاع از مردم مظلوم فلسطین،فریاد آزادی خواهی را بلندتر از همیشه سر دادند و برگ زرین دیگری را در تاریخ افتخارات همدلی مسلمانان رقم زدند.

روز جهانی قدس از یک سال پس از انقلاب ایران،در آخرین جمعهٔ ماه رمضان و در حمایت از ملت فلسطین برگزار می‌ شود.

امام خمینی(ره) در ۱۶ مرداد ۱۳۵۸ در اقدامی هوشمندانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کردند و این روز را روز مقابله مستضعفان با مستکبران دانستند و از مسلمانان جهان خواستند که در این روز همبستگی خود را برای حمایت از حقوق قانونی مردم فلسطین به نمایش بگذارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست