• تاریخ: 2016-07-10
  • شناسه خبر: 19246
  • 757 بازدید

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جدید دفتر روستایی و شوراهای استانداری گلستان برگزار شد

ارکین نیوز-صبح امروز مراسم تودیع و معارفه علی نصیبی مدیر کل جدید دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان برگزار شد . در این مراسم که در دفتر معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد ، مهندس مروتی معاون عمرانی ، سردار ...

ارکین نیوز-صبح امروز مراسم تودیع و معارفه علی نصیبی مدیر کل جدید دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان برگزار شد .

در این مراسم که در دفتر معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد ، مهندس مروتی معاون عمرانی ، سردارزاده مدیر کل دفتر شهری و سایر مسئولان استانی حضور داشتند .

علی نصیبی از سال ۹۲ با روی کار امدن دولت تدبیر و امید بعنوان مشاور جوان استاندار گلستان و مسئول حوزه جوانان استان گلستان فعالیت نموده است.

وی قبل از این نیز در بخش امور روستایی استانداری در زمان دولت نهم و دهم فعالیت داشته و با این عرصه ناآشنا نیست و روابط خوبی با شوراها و دهیاران روستاهای مختلف استان دارد .

نصیبی که سابقه فعالیتهای اجتماعی و شهری گرگان را نیز دارد در سال ۹۲ کاندیدای شورای شهر گرگان شد که نهایتا با رای نزدیک از راه یافتن به پارلمان محلی باز ماند .

گفتنی است قبل از نصیبی قاسم سمیعی مسئولیت مدیر کلی دفتر روستایی و شوراهای استانداری گلستان را از زمان دولت دهم بر عهده داشته است .

@ارکین نیوز این انتصاب بجا و شایسته را به مهندس نصیبی تبریک گفته و آرزوی موفقیت و سربلندی در امور محوله را برای ایشان از خداوند منان خواستار است.
photo_2016-07-10_14-19-31

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست