• تاریخ: 2019-10-27
  • شناسه خبر: 29191
  • 165 بازدید

مجلس ترحیم اولین استاندار گلستان برگزار شد

ارکین نیوز-مجلس ترحیم و بزرگداشت مرحوم سیدابراهیم درازگیسو اولین استاندار گلستان با حضور مردم گلستان و جمعی از مدیران روحانیون شیعه و سنی استان در مسجد گلشن گرگان برگزار شد. در این مراسم که عصر امروز شنبه برگزار شد آیت ا ...

ارکین نیوز-مجلس ترحیم و بزرگداشت مرحوم سیدابراهیم درازگیسو اولین استاندار گلستان با حضور مردم گلستان و جمعی از مدیران روحانیون شیعه و سنی استان در مسجد گلشن گرگان برگزار شد.

در این مراسم که عصر امروز شنبه برگزار شد آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان، هادی حق شناس استاندار گلستان و تعدادی از مدیران کل سابق و فعلی استان حضور داشتند.
مرحوم درازگیسو عصر سه‌شنبه گذشته در مسیر تهران – گرگان محدوده فیروزکوه بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست داد.

درازگیسو سیاستمدار و دیپلمات در کارنامه خدمتی خود تصدی استانداری گلستان و هرمزگان، فرماندار گرگان و گنبدکاووس، مشاور وزیر کشور و سفیر ایران در آلمان شرقی و ترکمنستان و همچنین اولین شهردار و فرماندار گرگان پس از پیروزی انقلاب را داشت.

در پی فقدان مرحوم درازگیسو شخصیت ‌های کشوری و لشگری از جمله معاون اول رییس جمهور، رییس دفتر رییس جمهوری، وزیر امور خارجه، رییس جمهور دوران اصلاحات، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیام‌های جداگانه‌ درگذشت نخستین استاندار گلستان را تسلیت گفتند/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست