• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۱۷
  • شناسه خبر: 21914
  • 188 بازدید

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان: زنجیره تولید مبل در شهرستان آق قلا راه‌اندازی می‌شود

ارکین نیوز- مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان گفت: با حمایت این صندوق و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد زنجیره تولید مبل در روستای عطاآباد شهرستان آق‌قلا آغاز شده است. حسن پهلووری امشب در حاشیه بازدید از اجرای ...

139409111313517256631554

ارکین نیوز- مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان گفت: با حمایت این صندوق و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد زنجیره تولید مبل در روستای عطاآباد شهرستان آق‌قلا آغاز شده است.

حسن پهلووری امشب در حاشیه بازدید از اجرای طرح ایجاد زنجیره مبل در روستای عطاآباد در قالب طرح هر روستا یک محصول گفت: تاسیس یک تشکل واحد از تولیدکنندگان مبل در این روستا ضروری و با اهمیت است، چرا که با مدیریت متمرکز می توان طراحی و تولید را نظارت و کنترل کیفیت محصولات را رعایت کرد.

وی با اشاره به نظارت بر تولید و کنترل کیفیت محصولات ،افزود: این امر سبب می‌شود مسیر برندسازی محصولات هموارتر می‌شود که حاصل آن بازاریابی بهتر، فروش و صادرات خواهد بود.

پهلووری تاکید کرد: حمایت از زنجیره تولید مبل نظیر تولید ابر، رنگرزی،شیشه بری، طراحی، تولید ابزار و یراق و غیره از برنامه‌های صندوق کارآفرینی گلستان برای ایجاد زنجیره مبل در روستای عطاآباد شهرستان آق قلا است.

مدیر صندوق کارآفرینی گلستان اظهار داشت: روستای عطاآباد به لحاظ موقعیت جغرافیایی و واقع شدن در شهرستان کمتر برخوردار آق‌قلا و با فاصله ۴۰ کیلومتری از مرکز استان و با وجود بیش از ۵۰ کارگاه تولید مبل، از ظرفیت بسیار مناسب وبالایی جهت توسعه و تکمیل زنجیره و ایجاد اشتغال و افزایش درآمد خانواده‌های روستایی برخوردار است.

وی به اقداماتی که در راستای تبدیل روستای عطاآباد شهرستان آق قلا به قطب تولید مبل استان و حتی کشور، گفت: با حمایت صندوق کارآفرینی گلستان تاکنون سه فقره تسهیلات اشتغال زایی با کارمزد ۴ درصد پرداخت شده است و ۱۰ پرونده دیگر نیز در دست اقدام و پرداخت می باشد.

وی یکی از اهداف اصلی صندوق کارآفرینی امید گلستان را اجرای طرح هر روستا یک محصول، هر خانه یک کارخانه دانست و اظهار کرد: با اجرای این طرح، اشتغالزایی را به روستاها برده و خانواده‌ها را از خدمات این صندوق بهره‌مند می‌کنیم/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *