• تاریخ: 2018-06-28
  • شناسه خبر: 26535
  • 159 بازدید

۴ هزار گلستانی امسال عازم حج تمتع می‌شوند

ارکین نیوز-مدیر حج و زیارت استان گلستان از اعزام ۴ هزار زائر به حج تمتع خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، حمید محمدی، صبح امروز چهارشنبه ۶ تیرماه در گفتگویی خبری در خصوص آخرین وضعیت و آمار حجاج گفت: ...

ارکین نیوز-مدیر حج و زیارت استان گلستان از اعزام ۴ هزار زائر به حج تمتع خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، حمید محمدی، صبح امروز چهارشنبه ۶ تیرماه در گفتگویی خبری در خصوص آخرین وضعیت و آمار حجاج گفت: به فضل الهی، امسال ۸۵۲۰۰ زائر در قالب ۵۸۳ کاروان در کل کشور اعزام خواهند شد.

وی افزود: بر اساس زمانبندی، از ۲۷ تیرماه زوار به مدینه منوره (مدینه قبل) و از ۸ مرداد به جده (مدینه بعد) اعزام خواهند شد که این سفر حدود ۳۱ الی ۴۰ روز به طول می انجامد.

محمدی به تعداد زوار استان گلستان اشاره کرد و گفت: از استان گلستان، چهارهزار زائر در قالب ۲۷ کاروان از ۲۰ لغایت ۲۴ مرداد (مدینه بعد) به عربستان اعزام خواهند شد.

رییس سازمان حج و زیارت کشور به امکانات و تدابیر اندیشیده شده برای زوار نیز اشاره کرد و گفت: ارائه خدمات به بیش از ۸۵ هزار نفر کار پیچیده ای است اما با کار فشرده و هماهنگی های صورت گرفته، همه امکانات از قبیل هتل، پرواز، پزشکی، تغذیه و …. به طور کامل تأمین شده است.

استاندار گلستان نیز در این دیدار، ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور رییس سازمان حج و زیارت کشور در استان، اظهار امیدواری کرد با تدابیر و تمهیدات اندیشیده شده، زائران عزیز استان سفری خوب با کمترین مشکل را در پیش داشته باشند.

لازم به ذکر است، رییس سازمان حج و زیارت کشور به منظور شرکت در همایش کارگزاران حج، به استان گلستان سفر کرده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست