• تاریخ: 2019-02-28
  • شناسه خبر: 28238
  • 382 بازدید

مدیر حج و زیارت گلستان: سهمیه حج تمتع سال ۹۸ استان گلستان ۳۹۶۰ نفر است

ارکین نیوز-مدیر حج و زیارت گلستان گفت: از مجموع سرانه ۸۴ هزار و ۵۰۰ نفری اعزام زائران در سال ۹۸، سه هزار و ۹۶۰ نفر سهمیه گلستان است. سیدعلی میرقاسم پور اظهار کرد: از مجموع سرانه ۸۴ هزار و ۵۰۰ نفری اعزام زائران در سال ۹۸، ...

ارکین نیوز-مدیر حج و زیارت گلستان گفت: از مجموع سرانه ۸۴ هزار و ۵۰۰ نفری اعزام زائران در سال ۹۸، سه هزار و ۹۶۰ نفر سهمیه گلستان است.

سیدعلی میرقاسم پور اظهار کرد: از مجموع سرانه ۸۴ هزار و ۵۰۰ نفری اعزام زائران در سال ۹۸، سه هزار و ۹۶۰ نفر سهمیه گلستان است.

وی افزود: این زائران در قالب ۲۸ کاروان (۱۸ کاروان اهل سنت و ۱۰ کاروان تشییع) در سال ۹۸ به حج اعزام می شوند.

میرقاسم پور ادامه داد: تمامی کاروان های استان گلستان «مدینه بعد» هستند و قیمت هم از ۲۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

وی گفت: ثبت نام زائران حج تمتع ۹۸ از ساعت ۱۰ صبح روز (جمعه ۱۰ اسفند) همزمان با سراسر کشور در استان گلستان آغاز می شود و اولویت اول ثبت نام با کسانی است که به سامانه الکترونیکی رزرو مراجعه کرده و کد رهگیری را دریافت کرده باشند.

میرقاسم پور خاطرنشان کرد: فراخوان تبت نام حج ۹۸ مشمول کسانی است که تا پایان بهمن سال ۸۵ دارای فیش هستند و قصد دارند در حج سال آینده به سفر معنوی حج مشرف شوند.

گفتنی است که در سال گذشته چهار هزار و ۵۰ گلستانی به حج اعزام شدند/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست