• تاریخ: 2020-10-15
  • شناسه خبر: 30221
  • 115 بازدید

مدیرکل ورزش گلستان: ۲۷۱ برنامه به مناسبت هفته تربیت بدنی در گلستان اجرا می شود

ارکین نیوز- مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از اجرای ۲۷۱ برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سراسر استان خبر داد. قاسمعلی برزمینی اظهار کرد:​ ۲۷۱ برنامه فرهنگی ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش از ۲۶ ...

ارکین نیوز- مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از اجرای ۲۷۱ برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سراسر استان خبر داد.

قاسمعلی برزمینی اظهار کرد:​ ۲۷۱ برنامه فرهنگی ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش از ۲۶ مهرماه تا ۲ آبان ماه در گلستان اجرا خواهد داشت.

وی با بیان این نکته که باید از تهدیدهای کرونا به عنوان فرصت استفاده کرده و نگذاریم کم تحرکی باعث افسردگی و افت آمادگی جسمانی در بین آحاد جامعه شود، افزود: با توجه به اینکه امسال آغاز این هفته مصادف است با اول ماه ربیع الاول، تمام تلاش مجموعه همکاران در اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان بر آن است تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ امنیت جانی ورزشکاران، بتوانیم هفته ای سرشار از شور و نشاط را در استان رقم بزنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: ورزش صبحگاهی ویژه مدیران کل استان گلستان، برگزاری مسابقات دومیدانی پیشکسوتان کشور، مسابقات مجازی و آنلاین و برگزاری پویش آماده باش و آوای ورزش در همسایگی از جمله برنامه های مهم این هفته خواهد بود/مهر