• تاریخ: 2018-04-09
  • شناسه خبر: 25842
  • 149 بازدید

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان: سومین المپیاد ورزشی گلستان ۳۰ فروردین آغاز می‌شود

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: سومین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان ۳۰ فروردین آغاز می‌شود. بهمن طیبی بعدازظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: سومین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان از ۳۰ فروردین ماه ...

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: سومین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان ۳۰ فروردین آغاز می‌شود.

بهمن طیبی بعدازظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: سومین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان از ۳۰ فروردین ماه با عنوان گرامیداشت شهدای مدافع حرم آغاز می‌شود و چهار هزار ورزشکار در این دوره از رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

وی افزود: در این دوره ورزشکاران در دو بخش پسران و دختران و در رشته‌های والیبال، بسکتبال، دو و میدانی، ژیمناستیک، کشتی آزاد، تکواندو، کاراته، تنیس روی میز، فوتبال (پسران) و فوتسال (دختران) با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در خصوص چگونگی برگزاری سومین دوره المپیاد ورزشی استان، گفت: رشته‌های والیبال، دو و میدانی، ژیمناستیک و کاراته در رده سنی نونهالان، رشته‌های بسکتبال، تنیس روی میز، کشتی، فوتبال (پسران) و فوتسال (دختران) در رده سنی نوجوانان و تکواندو در هر دو رده سنی نونهالان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

طیبی تصریح کرد: المپیاد ورزشی استان گلستان در دوره‌های اول و دوم با موفقیت برگزار شد و امیدواریم سومین دوره آن را بهتر از قبل برگزار کنیم/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست