• تاریخ: 2016-02-08
  • شناسه خبر: 14397
  • 418 بازدید

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان: ۱۱ سالن ورزشی با ۱۰ میلیارد تومان افتتاح شد

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از افتتاح ۱۱ سالن ورزشی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در ایام‎الله دهه فجر در این استان خبر داد. بهمن طیبی عصر امروز در آیین افتتاحیه و کلنگ‎زنی متمرکز پروژه‎های شهرستان ...

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از افتتاح ۱۱ سالن ورزشی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در ایام‎الله دهه فجر در این استان خبر داد.

بهمن طیبی عصر امروز در آیین افتتاحیه و کلنگ‎زنی متمرکز پروژه‎های شهرستان گرگان اظهار کرد: افتتاح پروژه‎های دهه فجر کارنامه خدمات نظام اسلامی به مردم است.

وی دهه فجر را دهه یادآوری و بازنگری دانست و افزود: در این دوران با بازنگری به اینکه چگونه امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را به پیروزی رسانده باید مورد توجه قرار بگیرد.

از دستاوردهای انقلاب اسلامی حراست کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان بر لزوم حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: همه تکلیف داریم از انقلابی که ثمره خون هزاران شهید است به خوبی صیانت کنیم.

طیبی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی با رشادت و شهادت بسیاری از دلاوران این مرز و بوم استوار باقی مانده است، خرسند هستیم که مجموعه‎ای به نام ۴ هزار شهید استان گلستان که امروز به بهره‎برداری رسیده محل افتتاح پروژه‎های عمرانی شده است.

وی با بیان اینکه ۱۱ سالن ورزشی با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در ایام الله دهه فجر امسال افتتاح و به بهره‎برداری رسید، ابراز امیدواری کرد حضور حداکثری مردم در ۲۲ بهمن جشن انقلاب را شیرین‎تر می‎کند.

حضور پرشور مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار است

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با اشاره به موضوع انتخابات گفت: ملت ایران با حضور حداکثری باید نشان دهند که ایران اسلامی مستحق بهترین‎ها است.

طیبی بیان داشت: حضور پرشور مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار است، همه باید در این روز پای صندوق‎های رای رفته و در سرنوشت کشور سهیم باشیم.فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست