• تاریخ: 2018-02-25
  • شناسه خبر: 25558
  • 185 بازدید

نصیبی: ستادهای نوروزی گلستان در ۸۸۹ روستا فعالیت می کنند

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان از برگزاری ۳۰ جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستایی در گلستان خبر داد و گفت: ستادهای نوروزی استان در ۸۸۹ روستا فعالیت می کنند. علی نصیبی عصر یکشنبه در نخستین جلسه ستاد اج ...

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان از برگزاری ۳۰ جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستایی در گلستان خبر داد و گفت: ستادهای نوروزی استان در ۸۸۹ روستا فعالیت می کنند.

علی نصیبی عصر یکشنبه در نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان که ویژه نوروز ۹۷ در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: در ایام عید نوروز ۳۰ جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستایی در روستاهای گلستان برگزار می شود و به طور متوسط روزی سه جشنواره روستایی داریم.

وی افزود: ستادهای نوروزی در ۸۸۹ روستا فعالیت می کنند و طبق هماهنگی های انجام شده با صدا و سیمای گلستان برنامه های روستاهای مختلف ضبط شده و تحت عنوان «بهار روستا» در شبکه های شما و نسیم نمایش داده می شود.

نصیبی ادامه داد: در ایام عید نوروز ۱۰ دهکده گردشگری در گلستان راه اندازی می شود و نمایشگاه های محصولات روستایی، ساختمان های نمادین روستایی و … از جمله برنامه هایی است که در این دهکده ها اجرایی می شود.

وی افزود: به دلیل برنامه های فشرده شاید امکان بازدید از همه برنامه های برگزار شده برای ما وجود نداشته باشد از این رو ازمدیران درخواست داریم به بازدید از این برنامه ها بروندو موجب دلگرمی دهیاران شوند/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست